Dzień Otwarty z Invisalign w Smile Design Clinic Warszawa

  Nierówne zęby czy wady zgryzu sprawiają, że unikasz uśmiechania się lub czujesz się niekomfortowo do tego stopnia, że Twoja pewność siebie znacznie podupada? Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji na niewidoczne nakładki na zęby Invisalign! Jeśli chcesz poznać sekret estetycznego, dyskretnego i szybkiego leczenia ortodontycznego, masz ku temu niepowtarzalną okazję – 10 grudnia 2019 roku w naszej klinice odbędzie się Dzień Otwarty w trakcie którego będziesz mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji u naszego ortodonty, który odpowie na każde Twoje pytanie związane z Invisalign, a do tego przeprowadzi wizualizację efektów leczenia za pomocą cyfrowego skanera najnowszej generacji!

   

   

   

  Akcja Dzień Otwarty z Invisalign skierowana jest do wszystkich pacjentów. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa telefonicznie. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

   

   

  Invisalign to przezroczyste nakładki na zęby, które umożliwiają szybkie i skuteczne leczenie wad zgryzu bez konieczności noszenia aparatu stałego. Stanowiące najnowsze osiągnięcie ortodoncji precyzyjnie zaprojektowane i indywidualnie dopasowane nakładki umożliwiają komfortowe, szybkie oraz dyskretne prostowanie zębów. Co ważne, nakładki są niewidoczne, dlatego nie wpływają w żaden sposób na estetykę twarzy. W odróżnieniu do aparatów stałych, nakładki Invisalign można bez przeszkód zdejmować, np. przed ważnym spotkaniem, czyszczeniem zębów czy posiłkiem.

  Jeśli chcesz sprawdzić możliwości nakładek Invisalign, zapisz się na Dzień Otwarty w Recepcji Kliniki, dzwoniąc pod numer telefonu (22) 291 80 80.

  Promocja obowiązuje wyłącznie w terminie 10 grudnia 2019 roku od godz. 14:00 do godz. 20:00.
  Czekamy na Ciebie w Smile Design Clinic! 🙂

  Attachment
  • www_SDC_2

  © Smile Design Clinic