Piękne zęby - jak je osiągnąć? | Smile Design Clinic Warszawa

  Bardzo często zdarza nam się wstydzić swojego uśmiechu na uroczystościach rodzinnych, na imprezach, czy w pracy. Nieestetyczne zęby mogą sprawić, że wyglądamy na osoby niezadbane i nieatrakcyjne. Niestety, nie zawsze mamy wpływ na wygląd naszego uśmiechu. Czasami nawet staranna higiena to zbyt mało, by cieszyć się równymi, białymi zębami. Współczesna stomatologia stosuje wiele metod, które pomagają przeprowadzić prawdziwą metamorfozę uzębienia. Wybielanie zębów, licówki, aparaty ortodontyczne – każda z tych dróg pomoże Ci cieszyć się odmienionymi zębami, które sprawią, że będziesz chciał się uśmiechać przez cały czas!

  1.Prostowanie zębów – pierwszy krok do pięknego uśmiechu

  Trudno wyobrazić sobie piękny uśmiech w sytuacji, gdy ułożenie zębów jest nieprawidłowe.  Stłoczenia, diastemy, krzywe zęby – wszystko to nie tylko odbiera urok uśmiechowi, ale dodatkowo zniekształca rysy twarzy. Postęp ortodoncji pozwala nam się pozbyć nawet bardzo zaawansowanym wad zgryzu. Metod prostowania zębów jest bardzo wiele. W Smile Design Clinic stosujemy m.in. aparaty stałe, nakładki na zęby, aparaty Incognito i wiele innych. Niektóre z nich są tak dyskretne, że nikt nawet nie zauważy, że właśnie jesteś w trakcie leczenia! Odwiedzając gabinet ortodonty, dostajesz gwarancję, że zostanie dla Ciebie wybrana metoda, która pozwoli naprawić ustawienie twoich zębów w skuteczny i możliwie szybki sposób. Nie warto odkładać leczenia ortodontycznego na później, ponieważ wady zgryzu i wady szczękowo-twarzowe to nie tylko problem kosmetyczny. Bardzo często powodują one wady wymowy, przyspieszają rozwój próchnicy i innych chorób zębów oraz skracają ich żywotność. Nasi ortodonci współpracują  ze specjalistami z różnych dziedzin, dlatego powierzając się w ich ręce, dostajesz gwarancję kompleksowej opieki stomatologicznej.

  2. Wybielanie zębów – sposób na śnieżnobiały uśmiech!

  Przebarwienia na zębach i żółknięcie szkliwa to główne przyczyny, dla których nasze zęby wyglądają na niezadbane. A przecież nawet osoby, które bardzo starannie dbają o higienę, bardzo rzadko mogą pochwalić się naturalną bielą szkliwa. Rozwiązaniem jest profesjonalne wybielanie zębów. Pamiętaj, że żadne domowe sposoby nie przyniosą ci takich rezultatów jak zabieg przeprowadzony w gabinecie dentystycznym. Sposób wybielania trzeba bowiem dobierać indywidualnie, w zależności od przyczyny powstawania przebarwień. W Smile Design Clinic, stosujemy najczęściej dwie metody wybielania. Pierwsza to wybielanie specjalnym preparatem Opalescence. Cały zabieg odbywa się w gabinecie dentysty i przynosi natychmiastowe efekty. Stosujemy także bardzo skuteczną metodę nakładkowego wybielania zębów. Wówczas pacjent otrzymuje od stomatologa żel wybielający wraz z idealnie dopasowaną nakładką na zęby i przeprowadza wybielanie w warunkach domowych.  Oba sposoby są bardzo bezpieczne i cieszą się dużą popularnością. Jeżeli zależy ci na śnieżnobiałym, zniewalającym uśmiechu, zapomnij o domowych sposobach i odwiedź gabinet dentysty.

  3. Licówki, czyli droga do hollywoodzkiego uśmiechu!

  Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób światowe gwiazdy osiągnęły tak idealnie równe, proporcjonalne i białe zęby, to odpowiedź jest bardzo prosta. Oczywiście dzięki licówkom! Starsze zdjęcia gwiazd wyraźnie pokazują, że kiedyś ich uśmiechy wyglądały zupełnie inaczej. Żadna inna metoda nie spełnia tylu różnych funkcji co licówki. Te cienkie płytki ceramiczne korygują kształt zębów, maskują przebarwienia szkliwa i odtwarzają utracone tkanki. W naszej klinice, stosujemy licówki kompozytowe ze względu na ich trwałość i estetyczny wygląd. Zabieg założenia licówek poprzedza się zwykle rutynowym zabiegom stomatologicznym, takim jak leczenie próchnicy i usunięcie osadu. Jeśli występuje taka konieczność, zęby są lekko szlifowane, tak aby pasowały do kształtu płytki. Następnie mocuje się na nich licówki za pomocą specjalnego kleju. Efektem tych zabiegów jest nienaganny uśmiech, którego nie powstydziłaby się żadna gwiazda filmowa.

  W naszej klinice stosujemy metodę wirtualnego projektowania uśmiechu, co oznacza, że możesz zobaczyć efekty zabiegów jeszcze przed ich rozpoczęciem! Zapraszamy do Smile Design Clinic w Warszawie!

  Attachment
  • 3 kroki do pieknych i bialych zebow w SmileDEsign Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.