Idealne uzębienie - leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Piękny, zadbany uśmiech sprawia, że czujemy się atrakcyjnie i młodo. Perfekcyjne uzębienie wyróżnia nas z tłumu, a także przyczynia się do lepszych kontaktów z innymi ludźmi. To dzięki ślicznym zębom mamy szansę na poprawę jakości naszego życia i większego poczucia satysfakcji. Z tego powodu warto pracować nad swoimi słabymi stronami. Sprawdź trzy rzeczy, które przybliżą Cię do perfekcyjnego uzębienia i zacznij działać!

  Perfekcyjne uzębienie źródłem pewności siebie

  Wielu ludzi nie realizuje swoich marzeń, ponieważ brakuje im pewności siebie i czują się nieatrakcyjni. Dbałość o własne uzębienie jest więc nie tylko kwestią związaną z poprawą samooceny, lecz także motywuje nas do realizacji powołania życiowego. Zdarza się, że wskutek negatywnego myślenia o sobie rezygnujemy z walki o wykonywanie wymarzonego zawodu, zdobywania nowych umiejętności czy rozwoju ukochanych pasji. Jesteś osobą, która chce żyć pełnią życia i stać się najlepszą wersją siebie? W takim razie pora wyruszyć w drogę samodoskonalenia ze Smile Design Clinic!

  Leczenie ortodontyczne

  Masz szpary między zębami i nierówności? Wstydzisz się swojej wady zgryzu? Zdecyduj się więc na leczenie ortodontyczne, które na stałe rozwiąże Twoje problemy związane z brakiem akceptacji tego rodzaju niedoskonałości. Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się właśnie leczeniem różnego rodzaju wad zgryzu oraz szczękowo-twarzowych i korekcją nieprawidłowości zębowych. Nasi eksperci w szybki sposób pomogą Ci na drodze do perfekcji uśmiechu i wskażą właściwy kierunek leczenia. W Smile Design Clinic posiadamy najnowsze technologie, które wykorzystujemy do korekcji zębów, takie jak na przykład przezroczyste nakładki na zęby czy urządzenie AcceleDent, przyspieszające tradycyjne leczenie ortodontyczne nawet o pięćdziesiąt procent! Skorygowane uzębienie niewątpliwie będzie powodem Twojej dumy!

  Usuwanie kamienia nazębnego i wybielanie zębów

  Twoje zęby pożółkły i pojawiła się na nich płytka nazębna? To nie tylko kwestia estetyczna, lecz także zdrowotna. Dlatego tak istotne jest usuwanie kamienia nazębnego, które pomaga w jej usunięciu i tym samym przyczynia się do profilaktyki wobec próchnicy oraz chorób dziąseł, takich jak na przykład paradontoza. Kolejnym krokiem, prowadzącym do osiągnięcia rewelacyjnego uśmiechu, jest wybielanie zębów. W Smile Design Clinic rozjaśniamy je dokładnie i bezpiecznie o kilka tonów w ciągu kilkunastu minut! Potem wystarczy, że będziesz pamiętać o “białej diecie”, która pomoże Ci zachować efekty wybielania. Należy ją stosować przez okres dwóch tygodni.

  Licówki i korony

  Masz braki w uzębieniu? Twoje zęby przednie są ukruszone i popękane? Chcesz prezentować się zjawiskowo, a nie interesuje Cię leczenie ortodontyczne? W takich przypadkach świetnie sprawdzają się licówki i korony. Licówki to cienkie płytki, które nakleja się na zęby przednie, w celu zamaskowania ich niedoskonałości. Korony z kolei służą do rekonstrukcji zębów, które zostały zniszczone przez próchnicę po leczeniu kanałowym. W Smile Design Clinic posługujemy się systemem CEREC, który umożliwia wykonanie dowolnego uzupełnienia protetycznego, takiego jak chociażby mosty, protezy, onlay, inlay oraz overlay, w trakcie jednej wizyty! Perfekcyjne uzębienie, które wygląda naturalnie możesz więc uzyskać w krótkim czasie!

  Protetyka 3D w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • stomatolog - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.