Usuwanie kamienia nazębnego | Smile Design Clinic Warszawa

  Każdy z nas ma niekiedy takie momenty w życiu, gdy czuje się niekomfortowo. Jesteśmy notorycznie oceniani przez innych i sami również mamy różne opinie na swój temat. Budowanie pewności siebie, czyli praca nad podnoszeniem poziomu zadowolenia z tego, jacy jesteśmy, jest bardzo ważne. To proces, który polega między innymi na znalezieniu swoich słabych punktów i przekucie ich na mocne strony. Czasem tracimy pewność siebie z błahych powodów. Jedną z przyczyn jest nierzadko na przykład nieświeży oddech. Onieśmielić może nas również nieestetyczny wygląd uzębienia. Dobrze w takich przypadkach sięgnąć po nowoczesne rozwiązania stomatologii, które w krótkim czasie pozwalają na odzyskanie dobrego samopoczucia, niezależnie od sytuacji. Czeka Cię randka, przyjęcie okazjonalne lub ważne biznesowe spotkanie i chcesz zaprezentować się w nowej odsłonie uśmiechu? Sprawdź więc, jak można efektywnie zadbać o świeży oddech i fenomenalną prezencję zębów w błyskawicznym tempie!

  Precyzyjne usuwanie kamienia nazębnego

  Zdarza się, że nieświeży oddech powoduje kłopoty w kontaktach z innymi ludźmi. Samo maskowanie tego rodzaju dolegliwości, w postaci na przykład stosowania miętowych gum do żucia czy dezodorantu odświeżającego do ust, nie rozwiązuje źródła problemu. Na nieprzyjemny zapach z ust wpływ ma między innymi próchnica oraz kamień nazębny. Jeśli więc chcesz zadbać o poprawę swojego oddechu, zacznij od wizyty kontrolnej u naszego stomatologa w Warszawie i wylecz wszystkie ubytki próchnicze. Warto też wykonać w naszym gabinecie Smile Design Clinic profesjonalne usuwanie kamienia nazębnego.

  Piaskowanie zębów

  Żółty lub brązowy osad na zębach, a także przebarwienia negatywnie wpływają na wygląd uśmiechu. Niestety, samo usuwanie kamienia nazębnego nie pomaga w pozbyciu się nieestetycznie prezentującego się osadu. W takim przypadku wskazane jest piaskowanie zębów, które odbywa się za pomocą piaskarki stomatologicznej, czyli urządzenia generującego strumień wody pod ciśnieniem, która zawiera między innymi drobiny czyszczące.

  Fluoryzacja zębów – cena w pakiecie

  Jeśli chcesz cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem w każdej sytuacji, to oprócz skalingu czy piaskowania zębów, wskazana jest również fluoryzacja zębów, cena w pakiecie u naszego stomatologa w Warszawie wynosi 320 zł. Pakiet zawiera dodatkowo skaling, piaskowanie oraz polerowanie zębów. Fluoryzacja to inaczej lakierowanie zębów, które służy do wzmocnienia szkliwa, a także ochrony zębów. Dobrze więc wykonywać tego rodzaju zabieg raz na pół roku, w przypadku osób dorosłych.

  Licówki na zęby

  Pewność siebie podnosi również świadomość, że zęby są idealnie proste, równej wielkości, nie ma między nimi szpar, nie są popękane ani ukruszone, a ich kolor jest biały. Zdarza się jednak, że do takiego stanu uzębienia brakuje kilku elementów. Dobrym pomysłem w takim przypadku jest noszenie aparatu ortodontycznego, ale jeżeli chcesz uzyskać szybkie i spektakularne efekty leczenia, licówki na zęby są także rewelacyjnym rozwiązaniem. To cienkie płatki przyklejane do zębów, których zadaniem jest zamaskowanie wszelkich niedoskonałości uzębienia. Cena licówki zależy od materiału, z jakiego uzupełnienie protetyczne jest wykonane.

  Stomatologia w Smile Design Clinic – zobacz co jeszcze mamy Ci do zaoferowania.. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • skaling piaskowanie fluoryzacja

  © Smile Design Clinic