Zęby - leczenie, wybielanie, protetyka | Smile Design Clinic

  Dzień Ślubu to wyjątkowa, szczególna uroczystość, która wymaga od Pary Młodej wiele zaangażowania i wysiłku. Decyzja o małżeństwie jest świadectwem dojrzałości i odpowiedzialności zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Organizacja ślubu oraz przyjęcia weselnego zajmuje wiele czasu, a także aktywnej postawy. Ten dzień jest również niesamowicie emocjonujący, dlatego dobrze jest zadbać o pewność siebie oraz nienaganną prezencję uzębienia. Twarz i zęby eksponuje się przez cały okres tej uroczystości, a zdjęcia oraz filmy są pamiątką na lata. Sprawdź więc cztery sposoby na bajeczny uśmiech w Dniu Ślubu, by czuć się pewnie i komfortowo!

  Zabiegi czyszczące – usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie

  Pierwszym sposobem na bajeczny uśmiech są zabiegi, mające na celu oczyszczenie zębów z kamienia oraz osadu. W Smile Design Clinic oferujemy pakiet, w skład którego wchodzi usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, polerowanie oraz lakierowanie zębów. Czynności te wykonujemy jednorazowo, dzięki czemu Twoje zęby nie tylko zyskają na wyglądzie, ale również zostaną zabezpieczone przed próchnicą. Warto pamiętać, żeby wykonywać te czynności raz na pół roku, ponieważ to doskonała profilaktyka zdrowotna uzębienia przy równoczesnej kontroli stomatologicznej.

  Wyleczone zęby i świeży oddech

  Drugą metodą na bajkowe zęby w Dniu Ślubu jest wyleczenie ich wszystkich. W Smile Design Clinic przeprowadzamy leczenie próchnicy bezinwazyjną metodą ICON, która przebiega bez borowania i bólu, przeznaczona jest do walki z chorobą w pierwszej jej fazie. Natomiast w przypadku zaawansowanego schorzenia, stosujemy wypełnienia kompozytowe, idealne dobrane do koloru pozostałych zębów. Ślub to dzień, w którym dobrze jest mieć wyleczone wszystkie zęby oraz zadbać o świeży oddech. Kontakty z bliskimi, rozmowy oraz pocałunki wymagają przyjemnego, miętowego zapachu w ciągu całej doby. Dobrze jest mieć w pobliżu mały dezodorant do odświeżania ust i używać go w razie potrzeby.

  Wybielanie zębów – bezpieczne metody

  Trzeci środek, prowadzący do uzyskania bajecznego uśmiechu to wybielanie zębów. Pasty do zębów i domowe sposoby najczęściej nie dają pożądanych efektów, dlatego warto sięgnąć po profesjonalne metody, najlepiej pod okiem lekarza. W Smile Design Clinic wykonujemy precyzyjne wybielanie zębów w ciągu kilkunastu minut, rezultaty to rozjaśnione uzębienie, nawet o kilka tonów. Stomatolog najpierw zabezpiecza dziąsła, potem nakłada na zęby specjalny żel, a następnie usuwa go za pomocą ssaka stomatologicznego. Inną, polecaną przez nas techniką bezpiecznego i skutecznego wybielania zębów są nakładki, do samodzielnego stosowania w domu. Polega to na tym, że lekarz przygotowuje indywidualnie dobrane nakładki, na podstawie wcześniej pobranych wycisków. Do wybielania służy żelowy preparat NiteWhite, który należy używać przez kilka godzin dziennie lub w nocy. Działanie substancji pozwala na rozjaśnienie zębów i pozbycie się ewentualnych przebarwień. Ta terapia z kolei trwa około dwóch tygodni.

  Licówki – piękno w błyskawicznym czasie

  Czwartym narzędziem do osiągnięcia bajecznego uśmiechu mogą być licówki. Pozwalają one na likwidację szpar między zębami, a także wydłużenie czy poszerzenie naturalnych zębów. Nowoczesna technologia umożliwia, poprzez przyklejenie do uzębienia cienkich płatków pełnoceramicznych, prawdziwą metamorfozę uśmiechu, która wygląda znakomicie! W Smile Design Clinic posiadamy komputerowy system CEREC, dzięki któremu możemy wykonać estetyczne i solidne licówki, w ciągu kilkudziesięciu minut!

  Metamorfozy z CEREC – tu możesz zobaczyć pełen przebieg metamorfozy z systemem CEREC, którą przeprowadziliśmy w Smile Design Clinic.

  Marzysz o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu? Zadzwoń i umów się na wizytę:

  tel. 22 291 80 80 
  tel. 22 291 80 81

   

   

  Attachment
  • stomatolog warszawa

  © Smile Design Clinic