Invisaling - sposób na piękne i równe zęby| Smile Design Clinic Warszawa

  Moda na piękny uśmiech nigdy nie mija. Białe i równe zęby to z pewnością powód do dobrego samopoczucia. Według wielu badań socjologicznych pomagają one w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i prywatnych. Nie każdy może jednak pochwalić się uśmiechem jak u osób z okładek kolorowych magazynów. Mimo, że od pewnego czasu rośnie popularność aparatów ortodontycznych,  to jest pewna grupa pacjentów, która z powodu dyskomfortu i efektów kosmetycznych nie decyduje się na leczenie ortodontyczne. Jeśli jesteś jednym z nich, specjaliści z naszej kliniki mają dla Ciebie idealne rozwiązanie – nakładki Invisaling. Jest to aparat w formie przezroczystych miękkich nakładek, zupełnie niewidocznych dla otoczenia.

  Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swoich zębów, ale nie chcesz nosić stałego aparatu ortodontycznego – sprawdź, być może jest to rozwiązanie dla Ciebie. Nakładki umożliwiają skuteczną korektę wad zgryzu przy jednoczesnym zachowaniu estetyki wyglądu. Zapewniają też komfort i wygodę noszenia.

  Jak działa system Invisalign?

  Invisalign to nowoczesna metoda leczenia wad zgryzu za pomocą przeźroczystych nakładek. Opatentowana technologia Smart Track zapewnia wysoką skuteczność i komfort leczenia. Metoda ta pozwala leczyć większość wad zgryzu u osób z uzębieniem stałym.

  Nakładki tworzone są z miękkich materiałów, nie zawierają żadnych elementów metalowych, co bardzo podnosi komfort leczenia ortodontycznego. Są także  łatwe do zakładania i zdejmowania.

  Jak wygląda leczenie

  Na pierwszej wizycie lekarz zdiagnozuje wady i oceni czy metoda Invisalign jest dla Ciebie. Następnie pobierze wycisk szczęki i żuchwy co umożliwi dopasowanie aparatu do Twoich potrzeb. Na podstawie wykonanej analizy cyfrowej lekarz określi plan i czas trwania leczenia.

  W trakcie terapii będziesz nosił nakładki wykonywane kolejno na każdy etap leczenia. Każda z nich będzie miała dokładnie określoną grubość i noszona będzie przez okres 1 – 2 tygodni. Zaleca się ich noszenie przez min. 22 godziny na dobę.  Taka procedura pozwala skutecznie kontrolować oraz korygować każdy etap leczenia.

  Nakładki można wyjmować na czas posiłku. Nie utrudniają one codziennej higieny zębów, bez przeszkód możesz używać nici dentystycznych czy stosować płyny do płukania jamy ustnej. Same nakładki czyści się przy pomocy zwykłej pasty i szczoteczki do zębów. Dodatkową ich zaletą jest potwierdzona badaniami skuteczność w zapobieganiu powstawania płytki nazębnej, co  ogranicza rozwój próchnicy i zmniejsza ryzyko rozwoju chorób dziąseł.

  Zalety

  Nakładki przemieszczają zęby w sposób niezauważalny, a pierwsze zmiany zauważysz bardzo szybko. Badania wykazały, że zastosowana w nakładkach technologia Smart Track umożliwiająca delikatne przesunięcia zębów zapewnia lepszą kontrolę procesu leczenia.

  Nakładki retencyjne są bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Są bezbarwne i nie przeszkadzają pacjentom w codziennych aktywnościach.

  Efekty leczenia przy zastosowaniu nakładek Invisalign

  • skuteczna korekta wad zgryzu,
  • wysoki komfort leczenia,
  • ograniczenie powstawania płytki nazębnej.

  Leczenie wad zgryzu za pomocą nowoczesnych metod ortodontycznych przynosi bardzo dobre efekty przy jednoczesnym zachowaniu estetyki uśmiechu i komfortu leczenia. Nakładki Invisalign są bardzo dobrze tolerowane przez pacjentów. Pamiętaj, że dobór aparatu zależy od rodzaju wady i Twoich oczekiwań. Odwiedź naszą klinikę – nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i dobiorą najlepszą dla Ciebie metodę leczenia. Skorzystaj z doświadczenia naszych lekarzy i ciesz się pięknym uśmiechem. Zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie!

  Attachment
  • Aparat na zęby w Smile Design Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.