Idealne uzębienie - leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Miłość uskrzydla. Doskonale zdają sobie z tego sprawę Ci, którzy byli chociaż raz w swoim życiu naprawdę zakochani. Dzięki pozytywnym uczuciom potrafimy odmienić na lepsze naprawdę wiele. To właśnie za sprawą namiętności i sympatii chcemy pracować nad sobą, a także rozwijać się. Relacja z bliskim człowiekiem wpływa na nas euforycznie oraz pobudza do czynienia dobra. Dążysz do ideału, chcesz zmienić swój wygląd dla siebie i ukochanej osoby? W takim razie sprawdź, jakie są metody na osiągnięcie tego celu i zacznij działać, a Twoje marzenia spełnią się szybciej niż Ci się wydaje!

  Leczenie ortodontyczne – recepta na doskonałe uzębienie

  Istnieje szereg sposobów na perfekcyjne uzębienie. Jednym z nich jest z pewnością leczenie ortodontyczne. Możliwości korekcji jest również wiele. I tak, w przypadku gdy Twoje zęby zbyt ścisło nachodzą na siebie lub pojawiły się między nimi szpary, dobrym rozwiązaniem jest aparat ortodontyczny. W Smile Design Clinic stosujemy różne rodzaje, inne dla dzieci oraz dorosłych. Ruchome i stałe, najczęściej metalowe używane są jako alternatywa prostowania uzębienia najmłodszych, natomiast stałe aparaty dedykowane są osobom dorosłym. Aparat ortodontyczny stały może mieć zamki wykonane z różnych materiałów, dlatego istnieje podział na aparaty metalowe, porcelanowe i kryształowe. Te dwa ostatnie zostały stworzone z myślą o pacjentach, którym zależy na dyskrecji w trakcie korekcji uzębienia. Innym rozwiązaniem są natomiast przezroczyste nakładki oraz aparat lingwalny, które również służą w uzyskaniu pięknego uśmiechu. Przed podjęciem korekcji uzębienia należy jednak wyleczyć zęby z próchnicy i wykonać zabiegi oczyszczające oraz zabezpieczające, takie jak skaling, piaskowanie czy fluoryzacja. Potem można też zastosować wybielanie zębów.

  Nakładki na zęby – nowoczesne leczenie ortodontyczne

  Fenomenalnym sposobem na proste, białe uzębienie i pozbycie się wad zgryzu są nakładki na zęby wykonane ze specjalnego, delikatnego dla zębów, przezroczystego tworzywa. To wspaniała metoda leczenia ortodontycznego, którą można zastosować bez względu na wiek. Ich zaletą jest możliwość wyjmowania do spożywania posiłków oraz higieny jamy ustnej, a także ważnych okoliczności, typu spotkanie prywatne lub służbowe czy wystąpienie publiczne. Co istotne, nowoczesne nakładki na zęby są możliwe do wyjęcia praktycznie w każdej sytuacji życiowej, a tradycyjny aparat ortodontyczny niestety nie stwarza takich szans. W Smile Design Clinic posiadamy kilka rodzajów nakładek na zęby, takich jak Orthocaps, Invisalign oraz Clear Aligner. Po zakończeniu leczenia ortodontycznego dla zintensyfikowania efektów korekcji, wskazane jest również dokładne wybielanie zębów.

  Polepszenie wyglądu i wybielanie zębów

  Jeśli chcesz polepszyć aparycję i sprawić, żeby Twoje uzębienie znacznie zyskało na urodzie, sam skaling, piaskowanie czy fluoryzacja mogą nie wystarczyć. Pozostaje jeszcze kwestia uzyskania odpowiedniego koloru. Żółte lub szare zęby niewątpliwie nie są powodem do dumy, potrafią też odebrać dobry nastrój i chęć uśmiechania się, nawet przy ukochanej osobie. W Smile Design Clinic wykonujemy szybko i bezpiecznie wybielanie zębów. Dobrze odmienić swój wizerunek, rozjaśniając uzębienie tak, żeby naprawdę czuć się wyjątkowo!

  Licówki jako alternatywa na niedoskonałości uzębienia

  Masz popękane i bardzo zniszczone zęby? Nieestetyczne szpary między nimi sprawiają, że czujesz się niekomfortowo, ale nie interesuje Cię leczenie ortodontyczne? Jeśli więc szukasz metody, która w krótkim czasie doprowadzi do ideału Twoje uzębienie, to korzystnym wyborem jest wybielanie zębów, wykonane pod okiem stomatologa, za pomocą specjalnego żelu, a w przypadku bardzo zniszczonych zębów założenie licówek. Przyklejone do zębów płytki diametralnie odmienią Twój wizerunek i sprawią, że każde spotkanie z ukochaną osobą będzie radosne, a także pozbawione kompleksów!

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – zobacz więcej i umów się na wizytę. Zadzwoń:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • nakladki na zeby - cena

  © Smile Design Clinic