Aparaty ortodontyczne | Smile Design Clinic, Warszawa

   

   

  Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu, a także korygowaniem nieprawidłowości zębowych i wad szczękowo-twarzowych. Leczenie można przeprowadzić u pacjentów w każdym wieku. Ty też możesz sobie pozwolić na piękny oraz zdrowy uśmiech. W  naszej klinice przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę aparatów ortodontycznych: stałych oraz ruchomych, dostosowanych do wieku, wad zgryzu i Twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że oprócz walorów estetycznych ortodoncja oferuje Ci także profilaktykę – właściwie ustawione zęby są mniej podatne na choroby i uszkodzenia! Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, aby Twoje leczenie przebiegało w sposób komfortowy i skuteczny.

  Zapewnij sobie komfort leczenia zgryzu

  Obserwujesz siebie w lustrze i widzisz, że Twój zgryz nie jest idealny? Można byłoby go bezwzględnie poprawić – zadbać o jego estetykę i zdrowie. No tak, ale z pewnych względów nie chcesz zdecydować się na aparat stały, nawet kryształowy. Czy można osiągnąć zadowalający efekt bez tej formy leczenia? Oczywiście! Pomyśl o ortodoncji nakładkowej. Zaprojektowane tylko dla Ciebie i odpowiednio dopasowane nakładki umożliwią Ci szybkie oraz dyskretne korygowanie wad zgryzu. Nakładki są transparentne, a do tego w każdej chwili, jeżeli sytuacja tego wymaga, można je zdjąć. Bałaś/eś się, że leczenie ortodontyczne utrudni Ci utrzymanie higieny jamy ustnej? W przypadku nakładek możesz komfortowo czyścić zęby i dopiero wtedy włożyć aparat. Proste, nieprawdaż?

  W takim razie czas na ofertę – rodzaje płytek, aparaty incognito

  Zdecydowałaś/eś się, a zatem czas na wybór. Specjaliści z naszej kliniki zaproponują Ci leczenie z użyciem przezroczystych nakładek. Oto one:

  • Orthocaps – najnowocześniejsza metoda korekcji wad zgryzu przy pomocy dyskretnych nakładek o różnym stopniu twardości,
  • Invisalign – dedykowane pacjentom preferującym estetykę i dyskrecję w dążeniu do upragnionego celu,
  • Clear Aligner – przezroczyste nakładki o różnym stopniu twardości zapewniające szybki i trwały efekt.

  Jeśli jeszcze się wahasz, możesz pomyśleć o rozwiązaniu, które łączy skuteczność aparatu stałego z dyskrecją i swobodą nakładkowego. Taki właśnie jest aparat lingwalny. Mocowany do wewnętrznej strony zębów system Incognito pozostaje niezauważalny, a jego zamki cechują się znakomitą wytrzymałością. Noszenie aparatu nie sprawi Ci dyskomfortu, ponieważ zamki mają specjalny kształt i nie powodują podrażnień języka.

  Skuteczność i efektywność w ortodoncji!

  A więc decyzja zapadła. Wybrałaś/eś piękny uśmiech. W Smile Design Clinic czekają na Ciebie wysokiej klasy specjaliści oraz różnorodne oferty innowacyjnych aparatów stałych (metalowe, kosmetyczne, samoligaturujące, lingwalne) i ruchomych (elastyczne, retencyjne, płytka Schwarza) oraz dyskretnych nakładek. W celu uzyskania większej efektywności możesz zdecydować się na urządzenie AcceleDent, które przyśpiesza proces leczenia wad zgryzu. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do skorzystania z informacji.

  Leczenie ortodontyczne w Smile Design Clinic – umów się na wizytę z naszym ortodontą. Zapraszamy!

   

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

   

  © Smile Design Clinic