Nakładki na zęby - leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Atrakcyjny wygląd zębów jest cechą pożądaną u każdego człowieka, niezależnie od wykonywanego zawodu. Olśniewające uzębienie jest obecnie domeną nie tylko aktorów, piosenkarzy czy celebrytów. Zarezerwowane kiedyś głównie dla amerykańskich gwiazd filmowych, perfekcyjne uśmiechy dziś nie są już jedynie kinową rzadkością. Imponująco lśniące i białe zęby może mieć każdy z nas. Hollywoodzki uśmiech wymaga jednak zaangażowania, a także przeprowadzenia efektywnych zabiegów stomatologicznych. Jeśli więc marzysz o doskonałej aparycji, nie wahaj się podejmować skuteczne działania, które Cię do tego doprowadzą. Nasi eksperci na pewno Ci w tym pomogą! Dowiedz się jak!

  Jak sprawić, żeby zęby były zawsze białe?

  Kolor zębów nie zawsze jest naturalnie biały. Ponadto, wraz z wiekiem uzębienie staje się pożółkłe i poszarzałe. Nieestetyczne przebarwienia można i należy usunąć, nalot przyczynia się do rozwoju bakterii powodujących próchnicę oraz chorób przyzębia. Oprócz przestrzegania zasad codziennej higieny jamy ustnej, warto regularnie odwiedzać stomatologa, który dokładnie oczyści uzębienie z osadu (piaskowanie zębów) i kamienia nazębnego (skaling). Ponadto, białym zębom służy też unikanie palenia papierosów oraz spożywania pokarmów i picia napojów, które mogą zabarwić je na ciemno, takich jak na przykład borówki, jeżyny, czarna porzeczka, kawa czy czerwone wino. Dotyczy to w szczególności sytuacji w okresie około miesiąca po wykonaniu rozjaśniania uzębienia. Interesuje Cię wybielanie zębów w Warszawie? Skontaktuj się z nami i sprawdź szczegóły zabiegu!

  Metody wybielania zębów

  Chociaż istnieje szereg sposobów na rozjaśnianie uzębienia, nie wszystkie są zdrowe. Wybielanie zębów w domu za pomocą cytryny czy sody niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia szkliwa. Mimo to, wiele osób sięga po tego rodzaju szkodliwe środki. Dzieje się tak dlatego, że w momencie wyszukiwania odpowiedniego rodzaju kuracji, niejednokrotnie liczy się także cena wybielania zębów. W tym wypadku nie powinno być to jednak jedyne kryterium. W grę wchodzi bezpieczeństwo uzębienia i kondycja szkliwa. Jeśli chodzi o profesjonalne wybielanie zębów – nasza klinika dysponuje dwiema metodami kuracji. Jedną z nich jest żel Opalescence, który nakłada się na około 15 minut. Efekty końcowe widoczne są od razu po wykonaniu zabiegu, a ich skutkiem jest bezpieczne rozjaśnienie uzębienia o kilka tonów. Tego rodzaju metoda jest preferowana przez pacjentów, którym zależy na błyskawicznym osiągnięciu pozytywnych rezultatów. Drugim sposobem wybielania zębów pod okiem naszych ekspertów jest metoda do samodzielnego stosowania w domu za pomocą preparatu Nite White. W tym wypadku specjalista przygotowuje indywidualnie dobrane nakładki na podstawie wcześniej pobranych wycisków pacjenta. Czas trwania leczenia wynosi dwa tygodnie. Przez ten okres należy zakładać nakładki wypełnione żelem każdej nocy.

  W jaki sposób licówki poprawiają wygląd uzębienia?

  Licówki to cienkie płatki naklejane na wierzchnią warstwę zębów. Mają za zadanie zamaskowanie niedających się usunąć przebarwień lub przykrycia mankamentów uzębienia, takich jak nierówności, szpary czy zniszczenia. Są doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza dla zębów przednich. Dzięki nowoczesnemu systemowi CEREC możemy wykonać dla Ciebie naturalnie prezentujące się, a także solidne licówki w ciągu jednej wizyty. Sprawdź w naszym gabinecie bezpieczne wybielanie zębów – Warszawa – zapytaj też o licówki i umów się na wizytę już dziś!

  Pigułka wiedzy o profesjonalnych zabiegach stomatologii estetycznej

  Warto zwrócić uwagę, że wybielanie zębów w domu najczęściej nie przynosi satysfakcjonujących rezultatów, a może niestety być opłakane w skutkach. Dlatego zanim rozpoczniesz jakiekolwiek działania, związane z dążeniem do doskonałości uśmiechu, zasięgnij najpierw porady specjalisty. Nasi eksperci w krótkim czasie mogą doprowadzić do korzystnej zmiany Twojego uzębienia za pomocą takich zabiegów, jak wspomniane wcześniej piaskowanie zębów, skaling, fluoryzacja czy rozjaśnianie. Przekonaj się, że wybielanie zębów to najskuteczniejsza i najbardziej bezpieczna metoda na poprawę aparycji uśmiechu!

  Wybielanie zębów w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:
  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • licowki na zeby

  © Smile Design Clinic