Tylko do 15 sierpnia bezpłatny przegląd zębów w Smile Design Clinic!

  Planujesz wizytę u stomatologa? Skorzystaj z naszej akcji prowadzonej w ramach promocji zdrowia. Tylko do 15 sierpnia 2017 roku oferujemy bezpłatne badanie stanu uzębienia i higieny dla wszystkich chętnych. To nie wszystko – dla uczestników mamy także zestaw higieniczny w prezencie!

  Zdrowie jamy ustnej odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu. Nieleczone zęby mogą prowadzić do powstawania wielu poważnych chorób, dlatego pamiętaj, żeby odwiedzać swojego dentystę przynajmniej raz na pół roku. Teraz nadarza się ku temu doskonała okazja.

  Tylko do 15 sierpnia 2017 roku oferujemy Ci bezpłatne badanie stanu uzębienia i higieny w Smile Design Clinic. Wystarczy, że spełnisz kilka poniższych warunków, a nasi lekarze dokonają profesjonalnego przeglądu Twoich zębów.

  Celem badania jest ocena płytki nazębnej oraz stanu dziąseł.

  Dla kogo jest badanie?

  • dla Pacjentów w wieku od 18 do 70 lat
  • dla Pacjentów, którzy posiadają przynajmniej 20 swoich naturalnych zębów
  • warunkiem uczestnictwa w akcji jest rejestracja telefoniczna w recepcji. Nie pozwól, aby choroby uzębienia pokrzyżowały Ci plany!

  Zadzwoń i umów się na wizytę: 222 918 080!

  Niespodzianka dla każdego 🙂

  Dodatkowo, każdy uczestnik akcji otrzyma od nas w prezencie zestaw higieniczny, w którym znajdzie między innymi zestaw szczoteczek, lusterko i nić dentystyczną! Wszystko zapakowane w stylowe pudełko, bo z takim zestawem znacznie łatwiej będzie Ci zadbać o swoje zęby.

  Nie odwlekaj wizyty w nieskończoność i skorzystaj z bezpłatnego badania stanu uzębienia i higieny w naszej Klinice!

   

   

   

   

   

   

   

  Attachment
  • przeglad dentystyczny

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.