CEREC protetyka bez wycisków | Smile Design Clinic Warszawa

  Problemy z uzębieniem są bardzo przykre i uciążliwe dla wielu z nas. Kiedy w jamie ustnej pojawiają się ubytki, uśmiech niestety schodzi z naszej twarzy. Co zrobić, aby odzyskać utracony komfort? Przede wszystkim należy zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy wskażą nam najlepszą ścieżkę leczenia. Współczesna stomatologia daje nam ogromne możliwości i pozwala już podczas jednej wizyty zrekonstruować uzębienie. Tak – to jest możliwe, poznaj niesamowite możliwości urządzenia CEREC.

  CEREC protetyka 3D

  CEREC to nowoczesne urządzenie, wykorzystujące technologię CAD/CAM. Działanie systemu jest innowacyjne i zaufało mu już wiele klinik stomatologicznych, m.in Smile Design Clinic. CEREC umożliwia pacjentom szybkie, jednowizytowe leczenie bez współpracy z pracownią protetyczną. Urządzenie w ciągu kilkunastu minut wykonuje idealnie dopasowane pełnoceramiczne odbudowy protetyczne.

  CEREC – szybkie i komfortowe leczenie

  Dawniej, chcąc wykonać odbudowę zęba, trzeba było uzbroić się w cierpliwość ze względu na długi czas oczekiwania na wypełnienie. Wykonanie tradycyjnych uzupełnień w pracowni protetycznej trwało zazwyczaj kilka dni. Dziś – dzięki CEREC – można skrócić ten czas do 2 godzin.

  CEREC – leczenie podczas jednej wizyty

  Na początku wizyty lekarz przy pomocy specjalnego skanera doustnego pobiera cyfrowy wycisk zębów, na podstawie którego powstanie uzupełnienie. Taki komputerowy wycisk jest bardzo precyzyjny, odwzorowuje nasze uzębienie z najwyższą dokładnością. System pozwala na oglądanie uzyskanego obrazu 3D pod każdym kątem. Cyfrowy wycisk jest następnie przetwarzany przez system CEREC, aby opracować możliwie precyzyjny model odbudowy protetycznej. W kolejnym etapie wybierany zostaje kolor nowego uzupełnienia. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i akceptacji przez pacjenta rozpoczyna się proces wytwarzania pracy protetycznej przy pomocy specjalnej frezarki (trwa kilkanaście minut). Gotowe uzupełnienie lekarz zakłada podczas tej samej wizyty.

  CEREC – dużo możliwości

  Urządzenie CEREC pozwala na wykonanie koron, mostów, odbudowy na implantach, odbudowy po leczeniu kanałowym – onlay, inlay, overlay czy licówek.

  Onlay i inlay są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wypełnień kompozytowych. To precyzyjne, pełnoceramiczne uzupełnienia koronowe, którymi można skompletować rozległe ubytki w zębach. Stanowią dobre rozwiązanie podczas rekonstrukcji zgryzu i odbudowy łuków zębowych. Specjaliści z kliniki Smile Design Clinic podkreślają, że ogromną zaletą takich wkładów jest to, że wyglądają jak naturalne zęby. Są właściwie nie do odróżnienia.

  CEREC Warszawa – dostępny w prestiżowych klinikach

  Kliniki stomatologiczne, którym zależy na nowoczesnych rozwiązaniach i zadowoleniu swoich pacjentów, są wyposażone w system CEREC. Jednowizytowe leczenie jest kuszącym i wygodnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na szybkiej rekonstrukcji uzębienia.

  Technologia CEREC pomaga sprostać różnym oczekiwaniom pacjentów, którzy mają problem ze swoim uzębieniem. Nowoczesny sprzęt umożliwia precyzyjne leczenie, pozwalające w przeciągu 2 godzin odzyskać piękny uśmiech. Więcej informacji na temat tej innowacyjnej metody możesz uzyskać u naszych doświadczonych lekarzy w Smile Design Clinic w Warszawie.

  Attachment
  • Teeth checkup at dentist
  • wybielanie zebow

  © Smile Design Clinic