Solidne licówki - Warszawa | Smile Design Clinic Warszawa

  Wielkie wyjście dla każdego człowieka może oznaczać coś innego. Dla jednej osoby może to być na przykład pierwsza randka z wyjątkową osobą, dla kogoś innego prywatna impreza, typu wesele czy okrągłe urodziny. Czasem wielkie wyjście może też oznaczać przemówienie publiczne, występ artystyczny czy udział w programie telewizyjnym. Jednak cecha, która łączy tego rodzaju okazje jest jedna – chcemy w tym dniu wyglądać szczególnie pięknie. Warto więc przygotować się do tej niecodziennej okoliczności w niezwykły sposób i zrobić coś, dzięki czemu wizerunek znacznie się poprawi. A jak poprawić prezencję uśmiechu? Jedną z metod na szybkie podniesienie poziomu pewności siebie są licówki, czyli cienkie płytki przyklejane do zębów, w celu zamaskowania ich niedoskonałości. Co warto o nich wiedzieć?

  Licówki – jak długo trwa ich wykonanie i założenie?

  Dzięki nowoczesnemu systemowi CEREC możemy wykonać dla Ciebie perfekcyjne licówki w ciągu jednej wizyty. Oznacza to, że możesz się do nas zgłosić nawet w dzień swojego wielkiego wyjścia. A jak dokładnie wygląda zabieg? Otóż, leczenie polega na wykorzystaniu technologii CAD/CAM i użyciu kamery wewnątrzustnej, która skanuje uzębienie, dzięki czemu nie jest już konieczne pobieranie tradycyjnego wycisku. To znacznie przyspiesza proces leczenia. Potem na podstawie wirtualnego obrazu projektowana jest przyszła odbudowa, taka jak licówka, korona, most, proteza czy odbudowa typu inlay/onlay, overlay. Dane przesyłane są do cyfrowej frezarki, a urządzenie precyzyjnie wycina konkretny element protetyczny z różnych bloczków materiałowych. Możemy wykonać dla Ciebie na przykład licówki porcelanowe, na podbudowie cyrkonowej czy też licówki kompozytowe.

  Jaka jest cena licówki?

  Cena licówki zależy od materiału, z którego wykonana jest odbudowa oraz zastosowanej technologii. I tak, licówka pełnoceramiczna CEREC to koszt około 1800 zł, natomiast w przypadku licówek kompozytowych trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 300-600 zł. Nasi eksperci pomogą Ci w dobraniu odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania, co pomoże Ci w dokonaniu trafnego wyboru. Licówki wykonane w Smile Design Clinic wyglądają naturalnie i zarazem estetycznie. Możesz więc od razu po ich wykonaniu śmiało wybrać się na imprezę!

  Rodzaje licówek

  Ze względu na materiał, z których są wykonane licówki, można je podzielić na akrylowe (tymczasowe), kompozytowe, ceramiczne, pełnoceramiczne, a także porcelanowe. Ich wybór uzależniony jest od wskazanej przez lekarza metody leczenia, a także indywidualnych preferencji pacjenta. Najbardziej trwałe są pełnoceramiczne i porcelanowe. Interesują Cię licówki wykonywane w Warszawie? Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze rozwiązanie!

  Wybielanie zębów – metody rozjaśniania

  Licówki to nie jedyny sposób na błyskawiczną poprawę wyglądu uzębienia. Doskonałe efekty można również uzyskać poprzez profesjonalne rozjaśnianie zębów. W Smile Design Clinic możesz liczyć na naszą pomoc również w tej kwestii. Wybielanie zębów najszybciej wykonujemy w ciągu jednego kwadransa za pomocą żelu Opalescence. Nasi specjaliści mogą także przygotować dla Ciebie idealnie dopasowane nakładki na zęby, wraz z preparatem Nite White do samodzielnego stosowania w domu. Okres rozjaśniania w tym wypadku jest jednak nieco dłuższy, wynosi dwa tygodnie. Jeśli więc masz sporo czasu na poprawienie aparycji, to tak samo doskonała i bezpieczna metoda na białe zęby, jak ta przeprowadzana w naszym gabinecie stomatologicznym. Skuś się na wybielanie zębów i zadbaj o skuteczną metamorfozę wizerunku!

  Smile Design Clinic Warszawa – poznaj naszą ofertę i umów się na wizytę:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • wybielanie zębów efekty

  © Smile Design Clinic