Aparat ortodontyczny - dyskretny | Smile Design Clinic

  Każdy z nas marzy o idealnym uśmiechu, na który składają się oczywiście piękne zęby. Jeśli nie są naturalnie proste, nachodzą na siebie lub mają zbyt duże przerwy między sobą, to znak, że potrzebujemy leczenia ortodontycznego. Najpopularniejsze jest oczywiście leczenie przy pomocy klasycznego stałego aparatu, ale wiele osób nie chce się na nie zdecydować ze względów estetycznych. To właśnie dla tych pacjentów zostały opracowane inne, bardziej dyskretne metody prostowania zębów. Poznajmy je!

  Aparat na zęby – lingwalny, czyli Incognito

  Tradycyjne aparaty, niezależnie od tego, czy są metalowe, porcelanowe czy kryształowe, mocuje się z przodu zębów. Są więc widoczne za każdym razem, gdy otwieramy usta. W przypadku aparatu lingwalnego sytuacja wygląda zupełnie inaczej – mocuje się go po wewnętrznej stronie zębów, tak że jest całkowicie niewidoczny. Aparat Incognito został opracowany w taki sposób, aby jego noszenie nie przeszkadzało w codziennych czynnościach i nie doprowadzało do odczucia dyskomfortu.

  Ruchomy aparat na zęby – nakładki na zęby

  W przypadku osób, których nie przekonują ani tradycyjne aparaty, ani aparat lingwalny proponujemy nakładkowe leczenie ortodontyczne. Ten wariant prostowania zębów jest najmniej zauważalny dla otoczenia, ze względu na fakt, że nakładki są niewidoczne i można je w zdjąć w każdej chwili (np. na czas posiłku). Są one projektowane indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że będą idealnie dopasowane i dostosowane do leczenia naszej wady. Jest to  opcja najbardziej estetyczna i wygodna. W warszawskiej klinice stomatologicznej Smile Design Clinic pacjentom są proponowane trzy rodzaje nakładek prostujących zęby:

  • Orthocaps,
  • Invisalgin,
  • Clear Aligner.

  Podczas konsultacji z naszym specjalistą, zawsze dobierana jest najbardziej adekwatna metoda leczenia ortodontycznego do wady zgryzu danego pacjenta, a także jego oczekiwań. Jeśli marzysz o dyskretnym leczeniu ortodontycznym, umów się na pierwszą wizytę do Smile Design Clinic!

  Serdecznie zapraszamy do Smile Design Clinic!

  Attachment
  • aparatorto

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.