Orthocaps - nakładki na zęby | Smile Design Clinic, Warszawa

  Droga do olśniewającego uśmiechu wiedzie często przez gabinet ortodontyczny. Wile osób z wadami zgryzu, aby spełnić swoje marzenia o pięknym uśmiechu, decyduje się na leczenie ortodontyczne. Najczęściej przeprowadza się je za pomocą stałych aparatów na zęby. Nowoczesna ortodoncja oferuje jednak także innowacyjne metody, dzięki którym leczenie może być przeprowadzone w dyskretny i estetyczny sposób. Jedną z nich są nakładki na zęby Orthocaps.

  Nowoczesna ortodoncja

  Wady zgryzu nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale są także źródłem wielu problemów zdrowotnych. Nie zwlekajmy zatem z podjęciem decyzji o ich skorygowaniu. Najlepiej oddać nasze uzębienie w ręce doświadczonego ortodonty, który za pomocą odpowiedniego aparatu ortodontycznego i indywidualnie opracowanego planu leczenia przeprowadzi korektę zębów. Klasycznym i skutecznym rozwiązaniem jest oczywiście stały aparat ortodontyczny. Jeśli jednak nie chcesz poddawać się tradycyjnemu leczeniu ortodontycznemu lub chcesz przeprowadzić je dyskretnie, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Poznaj przeźroczyste nakładki na zęby Orthocaps.

  Czym są nakładki na zęby orthocaps?

  Nakładki to alternatywa dla tradycyjnego aparatu na zęby. Zaleca się je osobom, które z różnych względów chciałyby przeprowadzić leczenie w dyskretny sposób. Nakładki Orthocaps wykonuje się z przeźroczystego tworzywa, dzięki czemu są niewidoczne na zębach. Poza tym nie mocuje się ich do zębów na stałe, można bez problemu zdjąć je samodzielnie w dowolnej chwili (np. podczas jedzenia). Nakładki są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. W ich przypadku na zęby działa niewielka siła nacisku, dlatego pacjent nie doświadcza bólu w trakcie ich noszenia.
  System nakładek Orthocaps składa się z dwóch przezroczystych szyn, które mogą być noszone w ciągu dnia i w nocy. W tym czasie odpowiednio działają na zęby, przesuwając je i tym samym nadając im odpowiednie położenie w łuku. Nakładki nadają się do leczenia wielu wad zgryzu i problemów ortodontycznych. Jeśli więc zależy ci na dyskretnym leczeniu i komforcie, wybierz ten nowoczesny sposób korygowania uzębienia.
  Dlaczego warto wybrać leczenie nakładkami na zęby? Nasi eksperci wskazują następujące zalety tej formy leczenia ortodontycznego:

  • wygoda – nakładki mogą być zdejmowane w każdym momencie,
  • dyskrecja – nakładki są niewidoczne na zębach,
  • indywidualne podejście do pacjenta – nakładki przygotowywane są na podstawie wycisku zębów, dzięki czemu są dostosowane do konkretnej wady i stanu uzębienia,
  • komfort – materiał, z którego wykonywane są nakładki, nie podrażnia dziąseł, nie utrudnia jedzenia i mówienia,
  • gwarancja efektów – pacjent ma możliwość zobaczenia prognozowanego efektu końcowego dzięki przeprowadzeniu analizy 3D. Symulacje planu leczenia pozwalają na sprawdzenie, kiedy pojawią się pierwsze efekty i jak będzie wyglądał uśmiech po zakończeniu terapii nakładkami na zęby orthocaps.

  Jakie wady mogą być leczone za pomocą nowoczesnego aparatu na zęby – nakładek orthcocaps?

  Nakładki na zęby to metoda, za pomocą której można leczyć zarówno wady szczęki i żuchwy, jak i nieprawidłowe ustawienie zębów. Dotyczy to między innymi:

  • zgryzu otwartego,
  • zgryzu głębokiego,
  • nagryzu,
  • zęba przemieszczonego,
  • okluzji,
  • kompresji łuku zębowego,
  • stłoczenia zębów.

  Orthocaps to metoda dla pacjentów, którzy chcieliby przeprowadzić dyskretne i skuteczne leczenie ortodontyczne. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami: http://www.smiledesignclinic.pl/kontakt/.

  Attachment
  • nakładki

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.