Protetyka 3D - nowoczesne rozwiązania | Smile Design Clinic

  Patrząc w lustro zastanawiasz się czasem jak mógłby wyglądać Twój uśmiech, gdyby zęby były perfekcyjne? Współczesna stomatologia estetyczna i możliwości, jakie posiada protetyka 3D, są w stanie zapewnić Ci wizualizację, a także ekspresowe wykonanie niezbędnych uzupełnień braków w uzębieniu. Lekarze mają już w swoich rękach narzędzie, które pozwala przykryć niedoskonałości zębów, takie jak szpary, nierówności, przebarwienia czy ukruszenia. Ten sprzęt to komputerowy system CEREC. Jest więc realna szansa na to, że przyjdzie taki dzień, który odmieni Cię na lepsze!

  CEREC – jeden dzień, a tak wiele może zmienić

  To, co dotychczas było długotrwałym procesem, obecnie zamyka się w cyklu kilku czynności, które wykonuje stomatolog. Postęp technologiczny przyczynił się do rozwoju stomatologii i protetyki na całym świecie. Dbałość o estetyczny wygląd jest modna, a nowe metody polepszenia uzębienia wychodzą naprzeciw potrzebom każdego człowieka. To dlatego, protetyka 3D jest bardzo pozytywnie przyjmowana przez Pacjentów, a jej efekty zdumiewają niedowiarków. System CEREC pozwala na kompletną zmianę wizerunku zębów w jeden dzień. W Smile Design Clinic precyzyjnie dobieramy metodę przemiany, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z naszymi Pacjentami. Jeśli więc przymierzasz się do metamorfozy uśmiechu i chcesz, żeby Twoje zęby wyglądały oszałamiająco, wystarczy, że zgłosisz się do naszej kliniki. Wykwalifikowani specjaliści dobiorą dla Ciebie metodę uzupełnień i pokażą Ci wizualizację przyszłego uzębienia. Po Twojej akceptacji, przystąpimy do działania i tego samego dnia, będziesz już mieć wymarzony uśmiech!

  Protetyka 3D – nowe możliwości

  Masz przebarwienia na zębach, które nie poddają się wybielaniu? W takim razie doskonale przykryją je licówki, które podkreślą Twoje walory i podwyższą samoocenę. Protetyka 3D daje ogromne, nowe możliwości, które potrafią zaskoczyć. Masz szparę między jedynkami i nie wiesz jak się jej pozbyć? Tu również zastosowanie znajdują licówki, na których wykonanie wystarczy jedna wizyta. A co w przypadku, kiedy masz braki w uzębieniu? Tutaj też system CEREC może Ci pomóc. Solidne korony, a także mosty i protezy również wykonujemy w naszej klinice w ciągu jednego dnia!

  CEREC – przebieg zabiegu

  W pierwszym etapie zabiegu, stomatolog oczyści Twoje zęby z próchnicy i starych wypełnień. Następnie specjalista wykona wirtualny wycisk za pomocą skanera wewnątrzustnego 3D, ten obraz zapisywany jest w komputerze. Potem nasi eksperci zaprojektują dla Ciebie kształt nowego zęba. W tym czasie możesz zobaczyć na monitorze wizualizację uzupełnienia i ocenić czy podoba Ci się projekt. Na tym etapie można zmienić kształt wymarzonego zęba. Po Twojej akceptacji dobieramy precyzyjnie kolor i rodzaj materiału, z którego wykonane będzie uzupełnienie. Potem frezarka wycina w ceramicznym bloczku nowy ząb, który dostosowany będzie do Twojego zgryzu. Wykończenie jest przypalane w specjalnym piecu przez kilka minut. Na końcu pozostaje tylko zacementowanie nowego zęba w Twoich ustach. Gotowe!

  Jakie rozwiązania posiada protetyka 3D po leczeniu endodontycznym?

  Warto zwrócić uwagę na fakt, że protetyka 3D to nie tylko korony, mosty i licówki, ale również odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym. W Smile Design Clinic możesz liczyć na uzupełnienia typu onlay, inlay i overlay. To rewelacyjne metody na rekonstrukcję korony zęba, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Są one nie tylko estetyczne, ale trwałe i odporne na ścieranie.

  Protetyka 3D – wygoda i doskonałość

  Wysoki komfort wykonywania zabiegów jest bardzo pozytywnie oceniany przez Pacjentów. Protetyka 3D jest bowiem wygodnym sposobem na uzupełnienie brakujących lub uszkodzonych zębów, bez konieczności wykonywania tradycyjnych wycisków, a także długiego okresu oczekiwania na nowy ząb. Jeśli więc zależy Ci na jakości, komforcie i tempie wykonywania czynności podczas leczenia, system CEREC niewątpliwie Cię zachwyci!

  Protetyka 3D w Smile Design Clinic – zadzwoń i umów się na wizytę już dziś. Nasi specjaliści czekają!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • protetyka 3d - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.