Konkurs - wygraj nowy uśmiech!

  Gotowi na Wielki Finał naszej akcji? Postanowienia noworoczne zmieniają życie – warto wybrać cel, do którego dążymy przez cały rok. Nic tak nie ułatwia jego realizacji, jak UŚMIECH. 1, 2, 3… SMILE! Pokochajcie go na nowo! 🙂 Przygotowaliśmy dla Was Konkurs, w którym do wygrania jest METAMORFOZA UŚMIECHU.

  Wyjątkowo przygotowaliśmy aż trzy nagrody:

   

  I MIEJSCE

  • Metamorfoza uśmiechu metodą CEREC

  NOWY UŚMIECH JUŻ PODCZAS JEDNEJ WIZYTY!

  System CEREC to nowe rozwiązanie w dziedzinie stomatologii estetycznej.
  Za pomocą innowacyjnego urządzenia, jesteśmy w stanie wykonać niezwykle precyzyjne licówki, korony oraz endokorony już w kilkadziesiąt minut!

  Sprawdź, jak zmienił się uśmiech naszej Pacjentki: http://www.smiledesignclinic.pl/final-konkursu-metamorfozy-cerec/

   

  II MIEJSCE

  • Wybielanie zębów metodą Opalescence

  Opalescence to żel przeznaczony do natychmiastowego wybielania zębów, przeprowadzanego w gabinecie stomatologicznym. Przed nałożeniem preparatu wybielającego, stomatolog pokrywa dziąsła specjalnym materiałem zabezpieczającym. Żel Opalescence aplikowany jest bezpośrednio na zęby i pozostaje na nich przez ok. 10-15 minut. Po tym czasie zostaje on usunięty przy pomocy ssaka stomatologicznego.

   

  III MIEJSCE

  • Higienizacja jamy ustnej

  Lepiej zapobiegać, niż leczyć – zabieg pomoże zadbać o zęby i przywrócić odpowiedni poziom ich higieny. Na higienizację składa się:

  • usuwanie kamienia nazębnego (skaling),
  • piaskowanie, polerowanie,
  • fluoryzacja.

  JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

   

  To bardzo proste 🙂 Wystarczy przypomnieć sobie chwilę, w których uśmiech nie schodził Ci z twarzy… Następnie sięgnąć po album ze zdjęciami i pokazać nam swoją beztroską radość i pozytywną energię. Życie bez kompleksów było dużo prostsze, prawda? 🙂

  Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokochać swój uśmiech na nowo!

  Wstaw zdjęcie pod postem konkursowym. Te, które uzyskają najwięcej polubień – wygrywają nagrody! Macie czas do 29 grudnia!

   

  REGULAMIN:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od dnia 20.12.2017 r. do dnia 29.12.2017 r. do godziny 23.59 dodać pod postem konkursowym zdjęcie pt. “Kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy…”
  2. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie liczby polubień pod ich komentarzami ze zdjęciem.
  3. Organizator Konkursu zawiadomi zwycięzców o wygranej za pośrednictwem wiadomości prywatnej na Facebooku oraz zamieści informację na fanpaga’u 10 stycznia 2017 r.

   

  Attachment
  • new-year-party
  • SDC_konkurs201712_4 (2)
  • SDC_konkurs201712_1

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.