Happy New Smile 2018 z kliniką Smile Design Clinic

  #HappyNewSmile z kliniką Smile Design Clinic to akcja właśnie dla Ciebie. Postanowienia noworoczne to doskonała okazja na wprowadzenie zmian w swoim życiu. Warto wyznaczać sobie cele, do których dążysz przez cały rok. Wierzymy, że 2018 będzie wyjątkowy – śledź nas na Facebooku i przekonaj się o tym na własnej skórze!

  Happy New Smile 2018!

  #HappyNewSmile to najnowsza akcja Smile Design Clinic, której zadaniem jest promocja UŚMIECHU. Wiemy, jaką ważną rolę pełni on w codziennym życiu. Nie ma więc innego wyjścia – musisz go pokochać! 🙂
  Dbałość o wygląd uzębienia i higienę jamy ustnej jest niezwykle istotna. Chcemy, aby nasi Pacjenci korzystali
  z uroków pięknego uśmiechu przez całe życie. Innowacyjne metody leczenia i wykwalifikowany personel, to nasz przepis na sukces!

  Dołącz do nas na Facebooku i poznaj szczegóły

  Już od 15 listopada będziemy zachęcać Was do wprowadzania zmian w swoim życiu. Każdy z nas ma jakieś cele – małe  lub duże, ale ostatecznie zawsze wiążą się one z pięknym uśmiechem. Nie ważne czy chcesz schudnąć, zmienić pracę, czy zaakceptować siebie. Osiągając wybrany cel, na Twojej twarzy zawsze pojawi się uśmiech 🙂

  SMILE DESIGN CLINIC NA FACEBOOKU <– dołącz i sprawdź!

  Co się wydarzy? Raz w tygodniu będziemy publikować post związany z postanowieniami noworocznymi, w którym będziemy zachęcać do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Dla osób, których komentarze zyskają największą popularność lub zwyczajnie będą ciekawe, przygotowaliśmy drobne upominki.

  Oczywiście, domyślasz się, że to nie wszystko 🙂

  Każdy nasz post i zarazem każde postanowienie to szansa na skorzystanie z niespodzianki.
  Nie możemy jeszcze zdradzić co przygotowaliśmy, ale warto przyglądać się naszym wpisom. To pierwszy krok
  w stronę nowego, wymarzonego uśmiechu.

  Finał akcji #HappyNewSmile zaplanowaliśmy na  grudzień – szczegóły już niebawem!
  Wtedy właśnie wystartujemy z konkursem, związanym z postanowieniami noworocznymi. Nagrody zrobią na Tobie wrażenie – a na początek zachęcamy do obejrzenia, jak może wyglądać metamorfoza uśmiechu z prawdziwego zdarzenia 🙂

  Dlaczego warto wziąć udział w #HappyNewSmile?

  Chcesz zmienić wygląd swoich zębów? Smile Design Clinic oferuje szeroki wybór zabiegów, które poprawią jakość Twojego uśmiechu. W ramach akcji proponujemy Ci, m.in. leczenie stomatologiczne z zakresu:

  • implantologii
  • stomatologii estetycznej
  • ortodoncji

  Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego oferujemy najszybsze i najskuteczniejsze metody leczenia stomatologicznego, jak na przykład system CEREC, zapewniający nowy uśmiech już podczas JEDNEJ WIZYTY! CEREC to metoda, która pozwala wykonać uzupełnienie pełnoceramiczne zaledwie w kilkadziesiąt minut. To najszybsza i najbardziej precyzyjna metoda uzupełniania ubytków zębowych!

  Usługi ortodontyczne w naszej Klinice utrzymane są na najwyższym poziomie – za pomocą piezochirurgii skracamy czas leczenia ortodontycznego nawet do kilku miesięcy! Ponadto, oferujemy naszym Pacjentom szeroki wybór innowacyjnych aparatów i nakładek do prostowania zębów.

  Po wyleczeniu wad zgryzu i ubytków zębowych, proponujemy zabieg, który bez wątpienia podkreśli piękno uśmiechu – wybielanie zębów! Bezpieczne i sprawdzone metody wybielania, wykonywane są pod okiem doświadczonych specjalistów. Efekty są – dosłownie – oszałamiające! Leczymy małe i duże wady. Pomagamy uporać się z kompleksami i pokochać siebie!

  Postanowienie noworoczne zmieniają życie – my chcemy zmienić życie naszych Pacjentów 🙂 Obserwuj naszą akcję do końca roku. Przekonaj się, jak zmieni się Twój uśmiech w ciągu kilku tygodni.

  Rozpoczynamy wielkie odliczanie: 3, 2, 1… Happy New Smile!

  Attachment
  • SDC_1150x485_happyNewSmail_v3b_font

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.