Wybielanie zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  Znane, amerykańskie gwiazdy mają zniewalające uśmiechy, a ich zęby są idealnie białe i proste. Jednak nie jest to kwestia przypadku. Eva Mendes, Brad Pitt, Anne Hathaway, David Beckham czy Kate Hudson regularnie korzystają z pomocy stomatologa. Tak naprawdę każdy z nas może mieć spektakularnie wyglądające uzębienie, trzeba tylko wykonać odpowiednie zabiegi, które w krótkim czasie sprawią, że zęby będą wyglądać naprawdę zjawiskowo! Hollywoodzki uśmiech jest więc możliwy do osiągnięcia w kilka dni? Tak, oczywiście! Jeśli masz proste zęby, a niepokoi Cię jedynie ich barwa, wbrew pozorom niewiele dzieli Cię od ich olśniewającej prezencji. W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady u naszych ekspertów ze Smile Design Clinic, którzy dobiorą indywidualnie dla Ciebie metody leczenia tak, żeby efekty pozytywnie Cię zaskoczyły!

  Właściwa higiena jamy ustnej warunkiem dobrej kondycji uzębienia

  Podstawowym czynnikiem warunkującym utrzymanie zębów w doskonałej formie jest właściwa higiena jamy ustnej. Wskazane jest czyszczenie uzębienia elektryczną szczoteczką do zębów lub zwykłą, miękką, ponieważ twarda może nadmiernie ścierać szkliwo i podrażniać dziąsła. Bardzo ważne jest również stosowanie pasty do zębów z fluorem, dostosowanej do wieku. I tak, dzieci powinny używać specjalnych past, przeznaczonych wyłącznie dla nich, z mniejszą zawartością fluoru, który w nadmiarze zwiększa kruchość szkliwa. Dorośli powinni natomiast używać pasty do zębów dostosowanej do ich indywidualnej kondycji uzębienia. Dlatego, jeśli masz nadwrażliwość na gorące napoje i lody, zastosuj pastę przeznaczoną do tego rodzaju uzębienia, chroniącą przed bólem oraz podrażnieniami. Wskazane jest również czyszczenie przestrzeni międzyzębowych nicią dentystyczną oraz płukanie jamy ustnej płynem, który zapobiega rozwojowi próchnicy, a także wzmacnia szkliwo przed kwasami i bakteriami.

  Czy wybielanie zębów w domu jest skuteczne?

  Na rynku istnieje szereg metod na rozjaśnienie uzębienia, są dostępne między innymi pasty do zębów, a także paski wybielające. Rezultaty ich stosowania nie zawsze są jednak zadowalające. Podobnie rzecz ma się w przypadku wybielania zębów w domu za pomocą popularnej sody czy cytryny, co jest w dodatku obarczone ryzykiem zniszczenia szkliwa. Z tego powodu warto sięgnąć po preparat opracowany przez ekspertów stomatologii. W Smile Design Clinic zajmujemy się wybielaniem zębów, tu na miejscu możesz rozjaśnić bezpiecznie uzębienie nawet o kilka tonów!

  Wybielanie zębów – cena

  Jeśli chodzi o wybielanie zębów e, w naszym gabinecie cena za zabieg to koszt około 1400 zł. Nasi eksperci mogą też przygotować dla Ciebie specjalne nakładki Nite-White, które są przeznaczone do samodzielnego stosowania w domu przez około dwa tygodnie, ich cena wynosi obecnie 1200 zł. Profesjonalne wybielanie dobrze również poprzedzić usunięciem kamienia nazębnego oraz piaskowaniem zębów u stomatologa, gdzie przyjmowani są pacjenci od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-20.00.

  Co pomaga w utrzymaniu białego koloru zębów?

  Pierwszy okres po wykonaniu zabiegu wybielania zębów powinien być czasem przestrzegania ,,białej diety”, czyli unikania wszelkich ciemnych potraw i barwiących napojów. W celu utrzymania białego koloru zębów dobrze też regularnie, co pół roku, wykonywać skaling, piaskowanie zębów oraz ich fluoryzację.

  Doskonałe uzębienie efektem systematycznych wizyt u stomatologa

  Hollywoodzki uśmiech jest możliwy do uzyskania praktycznie w jeden dzień, w przypadku wykonania wybielania zębów, w Smile Design Clinic. Dobrze również, żeby profilaktyka zdrowia uzębienia przeprowadzana była przez specjalistę. Jeśli chcesz mieć śliczne, zadbane i białe zęby, pamiętaj, żeby odwiedzać stomatologa przynajmniej raz na sześć miesięcy.

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

   

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

   

  Attachment
  • stomatologia estetyczna

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.