Stomatolog - błyskawiczne leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Rankiem patrzysz w lustro i zastanawiasz się, dlaczego Twoje zęby nie wyglądają korzystnie? Szczególnie widoczny w dzień, pożółkły osad czy nierówny kształt uzębienia naprawdę szpeci Twój wizerunek i powoduje, że rzadko się uśmiechasz? Jeśli więc chcesz mieć zęby, które zawsze dobrze wyglądają, również w świetle dziennym, zadbaj o ich odpowiednie leczenie w Smile Design Clini! Nasi eksperci podpowiedzą Ci, co zrobić, żeby uzyskać doskonały uśmiech, z którego można być tylko i wyłącznie dumnym! Zanim jednak odwiedzisz specjalistę, sprawdź, jakie zabiegi oraz w jakich cenach aktualnie są w naszej ofercie!

  Skaling, piaskowanie, fluoryzacja – pakiet na idealne uzębienie

  Dokładne oczyszczanie zębów z nalotu i płytki nazębnej to podstawowy i główny warunek posiadania pięknego oraz zdrowego uzębienia. Usuwanie kamienia nazębnego to profesjonalny zabieg, który należy wykonać pod okiem specjalisty. Nasz stomatolog wykona dla Ciebie pakiet zabiegów, w skład którego wchodzi piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i skaling – cena łączna to wydatek rzędu 320 zł. A jeśli interesuje Cię nie tylko usuwanie kamienia nazębnego, fluoryzacja czy piaskowanie – cennik pozostałych usług, poprawiających wygląd uzębienia, dostępny jest na naszej stronie.

  Aparat ortodontyczny – sposób na leczenie nierówności i wad zgryzu

  Szpary między zębami, nierówny kształt, a także wady zgryzu to czynniki, które powodują, że uzębienie nie prezentuje się atrakcyjnie, zwłaszcza w świetle dziennym. W takiej sytuacji bardzo ważnym elementem osiągnięcia ideału jest podjęcie leczenia ortodontycznego. Zanim jednak zdecydujesz się na korekcję uzębienia, istotne jest, żeby Twoje zęby były skontrolowane przez naszego stomatologa, który wyleczy wszystkie ubytki. Aparat ortodontyczny można i warto założyć praktycznie w każdym wieku, ponieważ prostowanie zębów ma sens nawet w późnej dojrzałości, chociażby z racji zlikwidowania wad zgryzu, które nieleczone powodują, między innymi szybsze ścieranie się zębów czy choroby dziąseł. Z tych powodów noszenie aparatu na zęby oprócz tego, że poprawia prezencję, odgrywa istotną rolę w profilaktyce zdrowotnej.

  Licówki – gorący hit metamorfozy uśmiechu!

  Zdarza się też tak, że noszenie aparatu na zęby nie jest potrzebne. Mimo to, wygląd uzębienia pozostawia wiele do życzenia. Ułamane lub przebarwione zęby, których rozjaśnianie nie poprawiło ich prezencji, można zamaskować poprzez założenie licówki – cena zależna jest od rodzaju materiału, z którego są wykonane. Nasz stomatolog w z pewnością pomoże Ci w doborze odpowiedniej metody uzupełnienia i przedstawi Ci dokładny koszt leczenia. To, ile kosztują licówki, zależy również od tego, w jakiej technologii są one wykonane. Aktualnie najnowszym sposobem na wykonanie tego rodzaju uzupełnień protetycznych jest system CEREC, który umożliwia fenomenalną metamorfozę uzębienia zaledwie w jeden dzień! Niewątpliwie od tego, ile kosztują licówki, często zależy decyzja wyboru ich rodzaju, nie powinno być to jednak jedyne kryterium selekcji. Dobrze jest w tej kwestii zasięgnąć opinii lekarza. Cena licówki pełnoceramicznej to w Smile Design Clinic obecnie koszt w wysokości 1800 zł. Na korzyść tego rodzaju nowoczesnego uzupełnienia przemawia nie tylko solidność, lecz także szybkość wykonania. To prawdziwy hit w dziedzinie błyskawicznej zmiany wizerunku!

  Korekcja uzębienia i nowoczesne metody leczenia

  Poza tradycyjnym aparatem na zęby istnieje również możliwość korekcji uzębienia za pomocą przeźroczystych nakładek typu Orthocaps, Invisalign czy Clear Aligner. To doskonały sposób na wygraną walkę z wadami zgryzu, diastemą czy krzywymi zębami. Jeśli więc szukasz stomatologa, który skutecznie poprawi Twój wizerunek, sprawdź nas! W Smile Design Clinic wykonujemy szereg czynności wpływających na olśniewający uśmiech.

  Ortodoncja w Smile Design Clinic w Warszawie – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

   

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

   

  Attachment
  • skaling piaskowanie fluoryzacja

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.