Implanty, protetyka - Warszawa | Smile Design Clinic

  Zbliża się ważne spotkanie rodzinne, towarzyskie lub służbowe, a Ty masz braki w uzębieniu? Na samą myśl o konieczności przebywania w większej grupie osób robi Ci się niedobrze? Zastanawiasz się, jak wtedy rozmawiać i się uśmiechać? Uwaga! Mamy dla Ciebie ważną wiadomość! Nie ma powodu, żeby się tym stresować, ponieważ współczesna protetyka radzi sobie doskonale z tego rodzaju problemami szybko i bezboleśnie! Zakładanie implantów, koron, mostów czy protez zębowych jest obecnie przeprowadzane w komfortowy sposób. Wystarczy jedynie podjąć decyzję o leczeniu, resztą zajmiemy się my. Warto więc odwiedzić specjalistę i zadbać o swój uśmiech!

  Implant zęba – co to jest i jak wygląda leczenie?

  Implanty, najprościej mówiąc, to sztuczne korzenie zębów wszczepione do szczęki po to, żeby móc umieścić na nim koronę zęba, mosty czy protezy zębowe. Implanty są wykonane najczęściej z tytanu, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością oraz trwałością. Leczenie przebiega w kilku etapach. Najpierw specjalista przeprowadza wywiad z Pacjentem i zleca konieczne badania. Następnie stomatolog, po pozytywnym zakwalifikowaniu do leczenia, przeprowadza tomografię komputerową, w celu uzyskania precyzyjnego obrazu szczęki. Potem lekarz przygotowuje miejsce pod wszczep implantów. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu. Samo wszczepienie implantu zęba trwa około 20 minut. Proces osteointegracji, czyli przyjęcia się implantów w kości, trwa od 2 do 6 miesięcy.

  Protezy zębowe – naturalny uśmiech bez skrępowania

  Jeśli krępuje Cię widok własnego uzębienia lub jego brak, to wyraźny sygnał, żeby zmienić tę sytuację. Wbrew pozorom niewiele potrzeba, żeby cieszyć się naturalnie wyglądającym uśmiechem. Należy jednak podjąć decyzję i zgłosić się do odpowiedniego lekarza. Nasi specjaliści ze mają doświadczenie w zakładaniu idealnie dopasowanych protez zębowych. Jeśli więc trafisz w ich ręce, możesz mieć pewność, że efekty pozytywnie Cię zaskoczą. Wykonujemy zarówno protezy szkieletowe, jak i elastyczne z acetalu. Pomagamy w doborze najkorzystniejszej opcji.

  Korona na implancie – doskonałe rozwiązanie

  Chcesz trwale uzupełnić braki w uzębieniu, ale za wcześnie na protezę zębową? Twoje braki w uzębieniu dotyczą tylko pojedynczych zębów? W takim razie korona na implancie powinna Cię usatysfakcjonować. W Smile Design Clinic błyskawicznie wykonamy dla Ciebie solidną koronę zęba, osadzoną na niezwykle trwałym korzeniu, czyli implancie, co posłuży przez długie lata, a nawet całe życie! Warto sięgnąć po to sprawdzone rozwiązanie, które pozwoli Ci zapomnieć o kwestii braku zęba i sprawi, że poczujesz się pewnie w każdej sytuacji. Nasi eksperci pomogą Ci w doborze odpowiedniego materiału, z którego wykonana jest każda korona zęba po to, żeby uzyskać efekt naturalności oraz długotrwałego zadowolenia z własnego uśmiechu.

  Nie bój się zmian na lepsze!

  Każdy z nas zasługuje na lepszą jakość życia. Dbałość o zdrowie i nienaganny wygląd niewątpliwie poprawia samopoczucie oraz podwyższa poziom naszej samoakceptacji. Dlatego warto o nie zawalczyć. Jeśli więc defekty w uzębieniu przeszkadzają Ci w osiągnięciu spełnienia i pełnej radości, najwyższa pora na zmiany. Aktualne metody uzupełniania braków w uzębieniu, którymi dysponuje dzisiejsza protetyka, pozwalają na ekspresową i bezbolesną metamorfozę. Dobrze więc skorzystać z osiągnięć i pomocy fachowców w tej dziedzinie.

  Protetyka w Smile Design Clinic – zadzwoń i zgłoś się do naszej kliniki, aby zacząć następny dzień z idealnym uśmiechem!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • implanty protezy warszawa

  © Smile Design Clinic