Ortodonta - Warszawa | Smile Design Clinic Warszawa.

  Każdy z nas ma inne wyobrażenie celu, zanim go osiągnie. Często okoliczności, z którymi się stykamy w drodze do realizacji marzeń, potrafią zaskakiwać. Tak jest właśnie w przypadku możliwości współczesnej ortodoncji, które wciąż się poszerzają. Efekty końcowe leczenia ortodontycznego, które dotychczas były do osiągnięcia w długotrwałym okresie, obecnie można znacznie przyspieszyć. To wszystko dzięki innowacyjnym technologiom, które sprzyjają skróceniu procesu korekcji uzębienia. Jeśli więc nosisz się z zamiarem założenia aparatu ortodontycznego lub przezroczystych nakładek na zęby, sprawdź, co można zrobić, żeby Twoje prostowanie zębów było o wiele krótsze! Rezultaty są oszałamiające i warte uwagi, ponieważ pomagają w zredukowaniu czasu, potrzebnego na wyprostowanie zębów, a także wad zgryzu.

  Co warto wiedzieć przed podjęciem leczenia ortodontycznego?

  Zanim przystąpisz do leczenia ortodontycznego, niezależnie od tego czy będzie to aparat ortodontyczny czy nakładki na zęby typu Clear Aligner, Invisalign czy orthocaps, wylecz wszystkie ubytki próchnicowe i usuń kamień nazębny. Dobrze rozpocząć właśnie od tych działań, z racji odpowiedniego przygotowania uzębienia do dalszego leczenia. Korekcja uzębienia wymaga doskonałej kondycji zębów, a także przeprowadzenia odpowiednich badań przed jej podjęciem, takich jak chociażby wykonanie pantomogramu, czyli zdjęcia rentgenowskiego szczęki i żuchwy. Nasz ortodonta jest do Twojej dyspozycji i chętnie udzieli Ci szczegółowych informacji, dotyczących planu leczenia.

  Zabieg Piezocision – szybsze przemieszczanie się zębów

  Piezocision, czyli dekortykacja przyzębia, to zabieg wykorzystujący technologię ultradźwięków. Polega na delikatnym nacięciu tkanek twardych, bez niszczenia otaczających tkanek miękkich. W ten sposób, poprzez intensywną przemianę kości gąbczastej wyrostka zębodołowego, zęby szybciej się przesuwają do właściwej pozycji. Terapia stosowana jest u osób, które noszą aparat ortodontyczny lub nakładki na zęby i chcą skrócić okres leczenia ortodontycznego do absolutnego minimum. Interesuje Cię błyskawiczna korekcja uzębienia? Zgłoś się do nas! Profesjonalny ortodonta w Warszawie służy poradą!

  AcceleDent – urządzenie, które skraca proces korekcji uzębienia

  Nowoczesny sprzęt o nazwie AcceleDent to prawdziwa perełka wśród narzędzi, którymi dysponuje ortodoncja. Jego fenomen polega na zastosowaniu mikrowibracji, które oddziaływują na zęby oraz otaczające je kości. Dzięki temu uzębienie szybciej się przemieszcza w odpowiednie miejsce. AcceleDent pozwala skrócić leczenie nawet o pięćdziesiąt procent, co pośrednio wpływa również na zmniejszenie ryzyka powstawania próchnicy, a także chorób przyzębia.

  Co jest ważne w leczeniu ortodontycznym?

  W leczeniu ortodontycznym bardzo ważna jest konsekwencja w przestrzeganiu zasad higieny jamy ustnej, zarówno podczas procesu korekcji uzębienia, jak i po jego zakończeniu. Jest to szczególny okres, w którym zęby narażone są na rozwój próchnicy, a także chorób przyzębia. Jeśli zamierzasz nosić aparat ortodontyczny, pamiętaj o zakupie specjalistycznej nici dentystycznej i dokładnym czyszczeniu uzębienia po każdym posiłku.

  Poznaj ofertę usług z zakresu
  ortodoncji w warszawskiej Smile Design Clinic – zapytaj naszych ekspertów o szczegóły dotyczące Twojego leczenia!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • najlepszy ortodonta Warszawa

  © Smile Design Clinic