InPlace™ - stabilność protezy | Smile Design Clinic Warszawa

  Noszenie protezy wiązało się dotychczas z koniecznością ciągłej ostrożności i wzmożonej uwagi, z obawy przed jej wypadnięciem. Obecnie jednak protetyka posiada fenomenalne rozwiązanie, jakim jest system InPlace™, które praktycznie pozwala zapomnieć o jej istnieniu. Doskonała proteza zębowa powinna idealnie przylegać do dziąseł i nie powodować ich otarć, a dzięki tej innowacyjnej metodzie, taka właśnie jest. Chcesz odmienić swoją codzienność i zadbać o prawdziwy komfort w trakcie spożywania posiłków, uprawiania sportów, spotkań towarzyskich czy podróży? Noszenie tradycyjnej protezy w tego rodzaju sytuacjach nie jest łatwe, a za sprawą InPlace™ otrzymujesz szansę na normalne, w pełni sprawne życie, bez ograniczeń!

  InPlace™ – czym jest i jakie jest jego zastosowanie?

  System InPlace™ to nowoczesna metoda wykorzystywana do zapewnienia stabilności protez zębowych, utrzymanych na implantach. Jest jednym z innowacyjnych narzędzi, które od niedawna posiada protetyka. InPlace™opiera się na zastosowaniu łączników Locator do połączenia protezy z implantami. Dzięki temu systemowi proteza zębowa jest doskonale podtrzymana, a efekty działania pozwalają na swobodne jedzenie wszelkich potraw, bez odczuwania lęku przed nagłą utratą szczęki. Swoboda, z jaką można nosić protezę z tego rodzaju pomocą, sprawia, że poczujesz się praktycznie tak, jakby to były Twoje naturalne zęby!

  System, który zrewolucjonizował jakość użytkowania protezy

  Niewątpliwie InPlace™ zrewolucjonizował sposób podejścia i oceny jakości użytkowania protez. Jesteśmy dumni z tego, że w Smile Design Clinic dysponujemy systemem o tak wszechstronnym zastosowaniu i możemy rozwiązywać kłopoty pacjentów, którzy borykają się długotrwale z niedoskonałościami tradycyjnych uzupełnień protetycznych. Zęby, niezależnie od tego czy sztuczne czy prawdziwe, powinny przede wszystkim być wygodne i umożliwiać komfortowe spożywanie posiłków. Dobrze więc, żeby nowoczesna proteza zębowa stwarzała do tego warunki. InPlace™ jest mistrzowskim środkiem na uzyskanie maksymalnego zadowolenia z korzystania z protezy w każdej sytuacji.

  Proteza zębowa na implantach z InPlace™ – spełnione marzenie o stabilnym uzębieniu

  Masz poranione dziąsła, a jedzenie nie sprawia Ci przyjemności? Odczuwasz dyskomfort podczas jedzenia? Boisz się swobodnie spożywać posiłki i przekąski w obawie przed nagłą niespodzianką w postaci wypadnięcia szczęki? Implanty, a także solidna proteza zębowa wraz z systemem InPlace™ na zawsze zmienią Twój strach w ogromną pewność siebie i niczym nieskrępowaną radość podczas przebywania wśród innych. Warto zadbać o uzębienie tak, żeby czuć się luksusowo w każdych okolicznościach – w domu, pracy, na wakacjach, podczas odwiedzin gości, w samolocie, pociągu, podczas dalszej i bliższej podróży. W Smile Design Clinic opracujemy dla Ciebie indywidualny plan leczenia i dostosujemy nasze możliwości do Twoich potrzeb!

  Jakie zalety posiada system InPlace™?

  Pięknie wyglądające uzębienie to istotny czynnik, warunkujący pozytywne samopoczucie. Jednak, żeby proteza była w pełni funkcjonalna, dobrze wykorzystać najdoskonalsze narzędzia protetyki. System InPlace™ jest właśnie takim rozwiązaniem, które pozwala na poprawę jakości użytkowania protezy i zwiększa satysfakcję z życia. Implanty w połączeniu z tego rodzaju technologią posiadają szereg zalet, takich jak: stabilność szczęki podczas spożywania pokarmów, radość z odczuwania różnorodności smaków jedzenia, zwiększony komfort mówienia, bezbolesne dziąsła zachowane w idealnym stanie, a także brak konieczności częstych wizyt u stomatologa w celu dopasowania protezy.

  Protetyka w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • protezy inplace - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.