Białe zęby - wybielanie zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  Bycie sobą w każdej sytuacji determinuje, jakimi jesteśmy ludźmi. Liczy się więc pogoda ducha i pogodzenie z własnym ciałem. Jeśli zatem jest coś, co chcesz w sobie zmienić, warto rozpocząć tę drogę właśnie po to, żeby poczuć pełnię swoich możliwości. Pamiętaj, że w naszym wyglądzie, podobnie jak w całym życiu, liczą się szczegóły. Zadbaj więc o białe zęby w taki sposób, żeby uśmiech był powodem Twojej dumy i zadowolenia z siebie, a na randce z pewnością będziesz czuć się pewnie. A gdy na przeszkodzie szerokiego uśmiechu stoją nierówności uzębienia czy wady zgryzu, dobrze skorygować je za pomocą aparatu na zęby. Nasi specjaliści pomogą Ci w uzyskaniu spektakularnych efektów!

  Kolor ma znaczenie

  Twoje zęby są żółte lub szare? Chcesz poprawić ich kolor w bezpieczny i zarazem skuteczny sposób? W takim razie dobrze uzyskać białe zęby pod okiem doświadczonego i sprawdzonego lekarza. Stomatolog, który przeprowadza zabieg wybielania zębów, dobierze czas ich rozjaśniania do kondycji, tak żeby nie zniszczyć szkliwa. Przydatne jest również profesjonalne czyszczenie uzębienia z kamienia nazębnego oraz piaskowanie zębów.

  Piękno tkwi w prostocie

  Skromność i prostota to cechy, które najbardziej cenimy u innych ludzi. To więc wartości, nad którymi warto pracować. Białe zęby są jednym z tych elementów wyglądu, które urzekają swą prostotą. Podobnie w przypadku idealnie prostego uzębienia – przyjemność sprawia już samo patrzenie na nie. Urok osobisty na randce można więc podkreślić poprzez drobne zmiany estetyczne w zakresie wybielania zębów. W przypadku niedoskonałości, takich jak diastema, popękane lub ukruszone uzębienie przednie, można też założyć licówki na zęby, co poprawia wizerunek już po jednej wizycie w gabinecie stomatologicznym.

  Elementy atrakcyjności uśmiechu

  Na atrakcyjność uśmiechu składają się nie tylko białe zęby, które można uzyskać poprzez wybielanie czy piaskowanie, lecz także brak widocznych niedoskonałości. Pozbycie się wady zgryzu, stłoczenia zębów czy ich szparowatości wymaga czasu. Dobrze więc rozpocząć proces poprawy prezencji uzębienia jak najszybciej. Dostępne w naszej klinice nowoczesne techniki leczenia ortodontycznego mogą na stałe poprawić aparycję Twojego uśmiechu, grzechem byłoby z więc z tych możliwości nie skorzystać. Do odważnych świat należy, więc spróbuj!

  Ortodoncja w Smile Design Clinic – Marzysz o intrygującym uśmiechu? Myślisz o założeniu aparatu ortodontycznego lub licówek na zęby? Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o piękno Twoich zębów!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • licowki na zeby

  © Smile Design Clinic