Invisalgin - innowacyjne leczenie ortodontyczne | Warszawa

  Oczaruj wszystkich uśmiechem!

  Każdy z nas pragnie mieć piękne zęby. Zadbanie o swój uśmiech oraz podjęcie odpowiedniego leczenia, jest czymś więcej niż tylko zabiegiem kosmetycznym. Istnieją naukowe dowody potwierdzające, że ładny uśmiech może poprawić pewność siebie, zwiększyć poczucie własnej wartości czy poziom zadowolenia z życia. Uśmiech potrafi niekiedy zdziałać cuda.
  W Smile Design Clinic spotykamy wielu dorosłych, którzy chcieliby podjąć leczenie ortodontyczne, jednak ze względu na małą estetykę tradycyjnych metod, wstrzymują się z podjęciem decyzji. Wiemy również, że nie wszyscy pacjenci mogą pozwolić sobie na widoczne aparaty np. aktorzy, dziennikarze. Wszystkim, którym zależy na dyskretnej metodzie ortodontycznej polecamy Invisalign.
  Czy wiesz, że do tej pory na całym świecie, dzięki metodzie Invisalign ponad 2, 5 mln pacjentów w różnym wieku cieszy się pięknym uśmiechem!?
  Invisalign jako metoda została opracowana w 1998r. Eksperci z USA zaproponowali wtedy przełomowy sposób leczenia ortodontycznego – praktycznie niezauważalny dla osób postronnych. Technika szybko zyskała popularność na całym świecie oraz w Polsce, gdzie z roku na rok korzysta z niej coraz więcej pacjentów.

  Uśmiech na każdym kroku.

  Leczenie metodą Invisalign jest naprawdę proste. Jak może wyglądać Twoja droga do pięknego uśmiechu?
  Zęby są prostowane za pomocą przezroczystych, wymiennych nakładek(alignerów), które są wykonywane na zamówienie – specjalnie dla Twoich zębów. Każdy aligner jest wymieniany co dwa tygodnie, tak aby zęby stopniowo przesuwały się na właściwe miejsce – dzień po dniu i milimetr po milimetrze. W tym czasie będziesz odbywał wizyty kontrolne u Twojego lekarza prowadzącego. Profesjonalna opieka pozwoli monitorować postępy w leczeniu i dbać o Twój komfort w jego trakcie.
  W ciągu pierwszej wizyty, certyfikowany lekarz metody Invisalign wykonuje wycisk Twoich zębów, aby sprawdzić, jak można będzie je wyprostować za pomocą tej metody. Następnie zostaje opracowany szczegółowy plan leczenia z wykorzystaniem ClinCheck®, narzędzia do tworzenia trójwymiarowej prezentacji. Oprogramowanie ClinCheck przedstawia wizualizację ruchów zębów, które następują w trakcie leczenia – dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem terapii możesz zobaczyć, jak powinien wyglądać Twój uśmiech na koniec leczenia.

  Główną zaletą stosowania Invisalign jest jego prawie całkowita niewidoczność podczas noszenia. Nakładki możemy w razie potrzeby zdejmować, dzięki czemu aparat pozwala utrzymać dokładną higienę jamy ustnej w trakcie leczenia. Innowacyjna metoda Invisalign obejmuje leczenie wielu wad zgryzu, począwszy od zębów stłoczonych lub z dużymi przestrzeniami, zgryzu krzyżowego a skończywszy na leczeniu przodozgryzu i tyłozgryzu. Zapytaj o metodę Invisalign swojego lekarza prowadzącego w Smile Design Clinic lub zadzwoń pod numer 22 291 80 80 . Nasze miłe i kompetentne panie recepcjonistki odpowiedzą na każde Wasze pytanie.

  GALERIA

  © Smile Design Clinic