Stomatolog - leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Ważne decyzje najczęściej podejmuje się po rozważeniu wszystkich dostępnych możliwości oraz aktualnych potrzeb. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, żeby Twoje zęby prezentowały się perfekcyjnie, przyszła pora na dokonanie wyboru, co i w jaki sposób zrobić, żeby osiągnąć cel. Tak naprawdę wystarczy kilka kroków, które przybliżą Cię do realizacji planu. Istotne jest jednak świadome przeprowadzenie skutecznych działań i konsekwencja. Przeczytaj trzy wskazówki, jak poprawić wygląd swoich zębów i przeprowadź efektywnie zmiany na lepsze!

  Weź ster w swoje ręce

  Nie oszukujmy się, tak naprawdę każdy jest kowalem swojego losu. Jeśli więc nie podoba Ci się wygląd Twoich zębów, warto podjąć wyzwanie i pójść naprzód. Najpierw dobrze się zastanowić nad tym, co dokładnie chcesz zmienić, a potem udać się do specjalisty. W Smile Design Clinic otrzymasz fachową pomoc w kwestii poprawy estetyki uzębienia, szybkie leczenie ewentualnej próchnicy, a także wykonasz profesjonalne zabiegi oczyszczania, takie jak usuwanie kamienia nazębnego czy piaskowanie zębów. Stomatolog poprowadzi Cię w drodze do idealnej prezencji uzębienia w jak najkrótszym czasie, z uwzględnieniem wszystkich Twoich oczekiwań.

  Zaplanuj działanie z impetem

  Energia jest potrzebna do każdego działania. Dobrze więc, w każdym podejmowanym wyzwaniu, wykazać się inicjatywą. Jeśli wykonasz już usuwanie kamienia nazębnego oraz piaskowanie, stomatolog powinien sprawdzić, czy nie masz ubytków w uzębieniu. Wyczyszczone i wyleczone zęby to podstawa, która pozwoli Ci na wykonanie dalszych, niezbędnych czynności. Stomatolog z pewnością solidnie i kompleksowo zajmie się Twoim uzębieniem. Regularne wizyty kontrolne oraz zabiegi czyszczące znacząco wpłyną na kondycję Twoich zębów. Pamiętaj, żeby odwiedzać specjalistę systematycznie, przynajmniej raz na pół roku, pozwoli to na utrzymanie uzębienia w doskonałym stanie, bez osadu, kamienia i próchnicy.

  Kreatywnie stawiaj czoło problemom

  Wady zgryzu, szpary między zębami i nierówności nie powinny być powodem do załamywania się ani kompleksów. Wszystkie tego rodzaju niedoskonałości można i należy leczyć. W Smile Design Clinic przeprowadzamy nowoczesne leczenie ortodontyczne, które jest komfortowe i przynosi szybkie efekty. W celu korekcji uzębienia, możesz nosić aparat ortodontyczny albo nakładki na zęby. Proces leczenia trwa około 12-18 miesięcy, a jego okres uzależniony jest od rodzaju niedoskonałości oraz systematycznego przestrzegania zaleceń lekarza.

  W przypadku niechęci do noszenia aparatu czy nakładek, możesz też przednie zęby skorygować dzięki uzupełnieniom protetycznym. W tym celu stomatolog może przykleić do Twojego uzębienia licówki, które skutecznie rozwiążą problemy związane z nieestetycznym wyglądem uśmiechu. W Smile Design Clinic licówki, korony, implanty, mosty, wypełnienia typu inlay, onlay, overlay, a także protezy wykonujemy za pomocą innowacyjnego systemu CEREC w zaledwie jeden dzień!

  Zbliżaj się do celu krok po kroku

  W spełnianiu marzeń bardzo ważna jest konsekwencja. Dlatego tak istotne jest, żeby kroki, które podejmujesz, realizowane były systematycznie. Jeśli więc oczyścisz zęby z osadu i kamienia, a także wyleczysz je, zwróć uwagę na to, żeby czynności te regularnie powtarzać, tylko wtedy masz szansę na idealną kondycję uzębienia. W Smile Design Clinic wykonasz też skuteczne i bezpieczne wybielanie zębów. Stomatolog pomoże Ci w podtrzymywaniu pozytywnych rezultatów i zachowaniu olśniewającego uśmiechu.

  Stomatologia w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:
  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • stomatolog Warszawa

  © Smile Design Clinic