Cyfrowe projektowanie uśmiechu | Smile Design Clinic

  Metamorfoza uśmiechu to skomplikowany proces, który często wymaga zaangażowania specjalistów z różnych dziedzin. Leczenie połączone z zabiegami stomatologii estetycznej może przynieść zjawiskowe efekty. Jednak nie zawsze tak się dzieje. Czasem nawet idealnie równe i śnieżnobiałe zęby nie wyglądają dobrze, bo ich kształt i barwa zwyczajnie nie pasują do twarzy danej osoby. W Smile Design Clinic mamy sposób, by skutecznie zapobiegać takiej sytuacji. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje leczenie zakończy się sukcesem, cyfrowe projektowanie uśmiechu jest właśnie dla Ciebie. Dzięki programowi Digital Smile Design dowiesz się jak będziesz wyglądać, zanim usiądziesz na fotelu dentystycznym!

  Dlaczego warto skorzystać z DSD?

  Metoda DSD, opracowana przez brazylijskiego dentystę Christiana Coachmana, ma na celu wizualizację planu leczenia. DIgital Smile Design nie tylko ułatwia pracę naszym specjalistom, ale daje większe poczucie bezpieczeństwa pacjentom oraz podnosi efektywność leczenia. Zastanawiasz się czy cyfrowe projektowanie uśmiechu jest dla Ciebie? Oto kilka głównych korzyści, które mogą Cię do tego przekonać:

  • jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, poznajesz dokładny jego dokładny plan wraz z poszczególnymi etapami.
  • masz realny wpływ na efekt końcowy zabiegów.
  • możesz dokonać wyboru, jaki kształt i odcień będą miały Twoje nowe zęby.
  • otrzymujesz nowy uśmiech, idealnie dopasowany do kształtu jamy ustnej, dzięki technologii cyfrowych skanów.
  • możesz przymierzyć swój nowy uśmiech niczym ubranie w sklepie.
  • poznajesz szacowane koszty leczenia przed jego rozpoczęciem.
  • masz pewność, że współpraca między lekarzami będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo

  Digital Smile Design – krok po kroku

  Przebieg DSD w  Smile Design Clinic można streścić w kilku prostych krokach:

  1. Na pierwszej konsultacji, trwającej ok.90 minut lekarz odbędzie z Tobą wywiad, który pozwoli mu ustalić jakie są Twoje oczekiwania wobec efektów leczenia. Dodatkowo, sprawdzi stan Twoich zębów oraz wykona serię zdjęć i filmów twarzy oraz uzębienia.
  2. Na podstawie otrzymanych skanów oraz wywiadu, tworzymy indywidualny projekt nowego uśmiechu, dostosowany do Twoich oczekiwań, osobowości i cech fizjonomicznych. Projekt ten powstaje przy Twoim udziale i możesz w każdej chwili zgłaszać własne uwagi.
  3. Jeżeli będziesz zadowolony z efektu końcowego projektu, lekarz opracuje czytelny harmonogram leczenia, uwzględniający wszystkie etapy potrzebne do stworzenia uśmiechu idealnego.
  4. Na podstawie zdjęć komputerowych, nasza pracownia protetyczna przygotuje dla Ciebie model nowego uzębienia. Będziesz go mógł przymierzyć niczym nowe buty!

  Kluczem do sukcesu w DSD jest współpraca między pacjentem a stomatologiem. Dlatego w naszej klinice, przykładamy szczególną wagę do wypełniania oczekiwań pacjentów. Cyfrowe projektowanie uśmiechu ułatwia pracę lekarzy, ale w całym procesie najważniejszy jest pacjent i jego wyobrażenia o końcowym rezultacie leczenia.

  Dlaczego leczenie z DSD jest skuteczniejsze?

  Używanie technologii cyfrowej w leczeniu stomatologicznym to nie nowość, ale jeszcze nigdy jej udział nie był tak istotny jak w DSD. Digital Smile Design nie tylko pozwala stworzyć perfekcyjny projekt nowego uzębienia, ale usprawnia komunikację między specjalistami z poszczególnych dziedzin stomatologii.System DSD umożliwia lekarzom konsultacje na odległość i przesyłanie sobie zdjęć czy filmów obrazujących proces leczenia. Dzięki temu, leczenie trwa krócej, a ryzyko powstania komplikacji i wszelkich problemów maleje niemal do zera. Projektowanie uśmiechu DSD to gwarancja, że Twój czas i pieniądze okażą się trafioną inwestycją!

  Umów się na wizytę już dziś! Czekamy na Ciebie w Smile Design Clinic w Warszawie!

  Attachment
  • Uniknij nieudanego leczenia stomatologicznego

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.