Licówki - poprawa uzębienia | Smile Design Clinic Warszawa

  Dobra zabawa kojarzy się z luzem, zapominaniem o kłopotach i kompleksach. Świetny humor nie opuszcza nas, dopóki czujemy się atrakcyjni oraz w pełni sił. Karnawałowy okres sprzyja optymizmowi zarówno w stosunku do siebie, jak i otaczających nas osób oraz świata. Czemu więc nie zaszaleć w kierunku zdobycia perfekcyjnego wizerunku, niczym hollywoodzka gwiazda? Każdy, kto wygląda interesująco, z pewnością wkłada w to chociażby trochę wysiłku. Przyszła pora na spełnienie Twoich marzeń, więc zadbaj o rewelacyjnie prezentujące się zęby i ciesz się uśmiechem bez zahamowań przez cały rok!

  Zęby to wizytówka nie tylko od święta

  Codzienna higiena jamy ustnej, a także regularne usuwanie kamienia nazębnego, czyli skaling, wybielanie zębów czy systematyczne wizyty kontrolne u dentysty to niezbędne elementy składowe pięknego uśmiechu. Fenomenalnie wyglądające zęby to nie kwestia przypadku. Dlatego tak istotne jest, żeby dbać o uzębienie przez cały rok, nie tylko w okresie szczególnych spotkań, imprez czy wystąpień publicznych.

  Kompleksowa ,,renowacja’’ uzębienia

  Troska o uzębienie obejmuje szereg czynności, które powinien przeprowadzić rzetelny stomatolog. Nasi lekarze podczas każdej wizyty kontrolnej starannie sprawdzą stan Twoich zębów i wykonają niezbędne zabiegi. Doświadczeni specjaliści Smile Design Clinic w błyskawicznym czasie wyleczą ewentualną próchnicę, a także sprawdzą kondycję dziąseł. Kiedy będziesz mieć już wyleczone zęby, w celu poprawienia ich prezencji, warto zrobić skaling, piaskowanie, polerowanie, a potem lakierowanie – wszystko to podczas jednej wizyty! Kolejnym krokiem jest wybielanie zębów – w naszej klinice wykonujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi w jeden dzień!

  Licówki – pomysł na ekspresowe poprawienie uśmiechu

  Po wypełnieniu ubytków, oczyszczeniu uzębienia z kamienia nazębnego i osadu, a także wykonaniu wybielania, pora na poprawę niedoskonałości! Jeśli masz szparę między zębami, Twoje przednie zęby są nierówne, popękane lub przebarwione, warto sięgnąć po innowacyjne rozwiązanie protetyczne, jakim są licówki. W naszej klinice mamy nowoczesny system CEREC, który umożliwia solidne wykonanie takich uzupełnień, jak korony, licówki, mosty, protezy, a także wypełnienia typu onlay, inlay i overlay, w ciągu kilkudziesięciu minut! Ta komputerowa technologia pozwala na precyzyjne wykonanie w ekspresowym tempie wymienionych uzupełnień, bez konieczności pobierania wycisków i długiego okresu oczekiwania. Stomatolog nie musi również stosować tymczasowej odbudowy protetycznej, ponieważ wszystkie czynności są wykonywane podczas jednej wizyty! Jeśli więc marzy Ci się perfekcyjne uzębienie, na miarę hollywoodzkich gwiazd, przygotuj się na miłą niespodziankę i piorunujące, pozytywne efekty już po jednej wizycie w naszej klinice!

  Komu licówki są szczególnie polecane?

  Licówki polecane są szczególnie osobom, którym zależy na idealnej prezencji w krótkim czasie. To błyskawiczne rozwiązanie dla wszystkich borykających się z problemem nierówności przednich zębów, diastemą, czyli przerwą między zębami, a także ich przebarwieniami, zniszczeniami czy nieestetycznym wyglądem. Licówki pełnoceramiczne, które są cienkimi płytkami przyklejonymi do zębów, pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w zawrotnym tempie.

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – jeśli interesują Cię licówki, wybielanie zębów, skaling lub inne usługi, zadzwoń do naszej kliniki w Warszawie i umów się na wizytę! Zapraszamy serdecznie!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • nakladki na zeby

  © Smile Design Clinic