Nakładki na zęby - ortodonta | Smile Design Clinic Warszawa

  Nabywanie pewności siebie wymaga pracy nad swoimi wadami. Jest to jednocześnie kierunek, który wybierają osoby pragnące być radosne, pełne pozytywnej energii oraz akceptujące własne niedoskonałości. W procesie uzyskiwania pełni wiary we własne możliwości ogromną rolę odgrywa zadowolenie z wyglądu, w tym również uzębienia. Dlatego tak ważne jest skupienie się na swoich potrzebach, rozwoju osobistym, a także poprawie prezencji. Jeśli dotychczas wydawało Ci się, że z kompleksów związanych z nieestetycznie wyglądającymi zębami nie da się wyjść, pora zmienić sposób myślenia! Współczesna ortodoncja ekspresowo i skutecznie naprawia wszystkie nieprawidłowości uzębienia. Warto je poznać!

  Wady zgryzu – dlaczego ich korekcja poprawia wygląd twarzy?

  Dobrze wiedzieć, że wady zgryzu wpływają nie tylko na nadmierne ścieranie się i niszczenie zębów, lecz także powodują niekorzystne zmiany w wyglądzie twarzy. Najczęstszymi konsekwencjami ich długotrwałego istnienia jest cofnięcie brody i obrzęki pod oczami. Wskutek nieleczonych wad zgryzu zmienia się również profil twarzy, a także jej proporcje.

  Jak aparat ortodontyczny wpływa na zdrowie?

  Noszenie aparatu ortodontycznego pomaga zapobiegać przykrym następstwom nieleczenia nierówności zębów i wad zgryzu w postaci schorzeń jamy ustnej, zaburzeń ze strony układu pokarmowego oraz nerwowego. Ponadto, korekcja uzębienia z zastosowaniem aparatu na zęby pomaga w niedopuszczeniu do wad wymowy, które mogą powstawać wskutek zaniechania leczenia. Leczenie występujących nieprawidłowości u ortodonty pozwala również na zmniejszenie ryzyka rozwoju próchnicy, chorób dziąseł oraz stawów skroniowo-żuchwowych.

  Komfortowe leczenie u ortodonty poprzez nakładki na zęby

  Korekcja uzębienia za pomocą aparatu ortodontycznego to nie jedyna forma leczenia. W Smile Design Clinic możesz skorzystać z najnowszej metody prostowania zębów, jaką są przezroczyste nakładki na zęby. To fenomenalna technologia, pozwalająca na szybką oraz komfortową poprawę wyglądu uśmiechu. Dzięki nakładkom na zęby typu orthocaps, Clear Aligner czy Invisalign można korygować wady zgryzu w wygodny sposób, ponieważ dopuszczalne jest wyjmowanie ich do spożywania posiłków, czyszczenia uzębienia, a także w nagłych przypadkach ważnych spotkań czy wystąpień publicznych.

  Koniec z kompleksami dzięki skutecznemu leczeniu

  Wady zgryzu i nierówności zębów można skorygować dzięki leczeniu ortodontycznemu. Jednak są sytuacje, w których liczy się czas i potrzeba szybszych rozwiązań. W takim przypadku polecamy założenie licówek, które efektywnie maskują defekty przednich zębów i błyskawicznie poprawiają prezencję uśmiechu. Nie zadręczaj się więc kompleksami tylko weź sprawy w swoje ręce i ciesz się z idealnych zębów każdego dnia!

  Ortodoncja w Smile Design Clinic – Interesuje Cię korekcja uzębienia poprzez aparat ortodontyczny lub nakładki na zęby? Zadzwoń do naszej warszawskiej kliniki i poddaj się leczeniu, które przywróci Ci wiarę w siebie!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • aparat na zeby

  © Smile Design Clinic