Implantologia - nowoczesne leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Implantologia jest jedną z najbardziej rozwiniętych dziedzin stomatologii. Dzięki postępom w leczeniu implantologicznym, obecnie jest ono możliwe nawet u Pacjentów z niewystarczającą ilością tkanki kostnej. W Smile Design Clinic dbamy nie tylko o wieloletnią trwałość implantów, ale także o ich estetyczny wygląd. 

  Skuteczne leczenie w naszej klinice

  Na sukces leczenia i pełne zadowolenie Pacjentów składa się wiele czynników. O warunkach skutecznego leczenia opowiada dr Piotr Wieczorek – specjalista chirurgii stomatologicznej.


  odstep

  Nowoczesna implantologia – co ją wyróżnia?

  W Smile Design Clinic przykładamy szczególną wagę do diagnostyki, która jest podstawą bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu. Nasi Pacjenci mogą również liczyć na pełną opiekę specjalistów z różnych działów stomatologii, w tym chirurga, periodontologa, protetyka, ortodonty, higienistki stomatologicznej, a także technika dentystycznego. Kluczem do sukcesu jest ścisła współpraca zespołu stomatologów oraz zastosowanie innowacyjnych metod leczenia. Każdego dnia, kolejne osoby odzyskują z nami pełny, zdrowy uśmiech i mogą szybko zapomnieć o wszelkich problemach z zębami.


  Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice! 

  22 291 80 80

  Attachment
  • implanty zebowe - warszawa
  • implanty na zeby - warszawa

  © Smile Design Clinic