Nakładki na zęby - leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Aktualne zastosowanie nowoczesnych technologii w ortodoncji spowodowało poszerzenie grupy metod korekcji uzębienia, a także znaczne przyspieszenie całego procesu leczenia. Wady zgryzu i krzywe zęby można obecnie skorygować na szereg różnych sposobów. Leczenie może odbywać się nie tylko za pomocą tradycyjnego aparatu ortodontycznego, lecz także nakładek na zęby. Tym samym postęp naukowy przyczynił się do poprawy jakości korekcji zębów, oferując pacjentom szeroki wachlarz możliwości. Aparat na zęby może mieć metalowe, porcelanowe i kryształowe zamki lub być umieszczony po wewnętrznej stronie zębów, przez co staje się praktycznie niewidoczny. Natomiast przezroczyste nakładki na zęby można wyjmować w dowolnym momencie. Jakie jeszcze zalety ma leczenie nakładkowe?

  Nowoczesność w podejściu do leczenia

  Przymierzasz się do noszenia aparatu ortodontycznego? W takim razie nasi specjaliści z pewnością poinformują Cię o różnych możliwościach korekcji uzębienia. Jedną z nich są nakładki na zęby. Są one uznawane za najnowocześniejszą formę leczenia ortodontycznego, głównie za sprawą ich delikatności i zarazem skuteczności. Biokompatybilny materiał, z którego są wykonane, nie powoduje uczuleń ani nadmiernego ucisku. Lekkie tworzywo jest doskonale dopasowane do uzębienia, a jego efektywność można zwiększać poprzez częstszą wymianę nakładek na kolejne. A jak w praktyce wygląda tego rodzaju leczenie? Otóż, lekarz przygotowuje na podstawie wcześniej pobranego wycisku precyzyjnie przygotowane nakładki na zęby, które trzeba zmieniać co dwa tygodnie. Możesz też wymieniać je co tydzień, co przyspiesza korekcję nawet o pięćdziesiąt procent. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, nasz ortodonta podczas wizyty udzieli Ci odpowiedzi na nurtujące pytania!

  Estetyczny i modny wygląd uśmiechu

  Nakładki na zęby typu Invisalign, Clear Aligner czy Orthocaps niewątpliwie wyglądają atrakcyjnie, a przy tym zapewniają dyskrecję w leczeniu. Z daleka są praktycznie niewidoczne. Tego rodzaju korekcja jest obecnie modna i popularna nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Dzięki tego rodzaju terapii krzywe zęby nie są powodem do wstydu, ale dumy. Przezroczyste nakładki na zęby świetnie się prezentują i nie przyciągają zbytniej uwagi. Są więc wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą zwracać na siebie uwagę jedynie nowoczesnym stylem i oryginalnością. Chcesz skorzystać z tej nowoczesnej metody ortodoncji – skontaktuj się z nami już dziś!

  Wygoda i komfort korekcji

  Ogromną zaletą nakładek na zęby jest także możliwość wyjmowania ich do jedzenia, picia barwiących napojów, a także czyszczenia zębów. Pozwala to ochronić zęby przed zniszczeniami, które są spowodowane gromadzeniem się osadu nazębnego czy powstawaniem ubytków próchnicowych. Leczenie nakładkowe jest interesującą alternatywą wobec tradycyjnego aparatu na zęby. Poznaj więc wszystkie możliwości prostowania zębów, nasz ortodonta – Warszawa – przedstawi Ci indywidualny plan leczenia!

  Szybkie efekty leczenia

  Kolejnym plusem nakładek na zęby jest błyskawiczny okres leczenia, który można przyspieszyć, zmieniając alignery z większą częstotliwością. W ten sposób następuje intensyfikacja procesu korekcji o kilka miesięcy. Zastanawiasz się, jak to działa i czy leczenie jest skomplikowane? Sprawdź to! Ekspresowa metamorfoza jest łatwiejsza niż myślisz!

  Ortodoncja w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • licowki

  © Smile Design Clinic