Ortodonta - korekcja zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  Perfekcyjnie proste zęby to pragnienie wielu osób. Zdaje się jednak, że jest dosyć trudne w realizacji, ponieważ wciąż niewielu ludzi ma takie uzębienie. Dlaczego tak się dzieje? Niewątpliwie na przeszkodzie stoi rozproszenie uwagi. Może więc pora na skupienie się na jednym celu?

  Chcesz mieć proste zęby? Sprawdź od czego zacząć!

  Ortodonta z naszej kliniki, Smile Design Clinic, przedstawi ci wszystkie możliwe sposoby leczenia. Czasem zdarza się, że trzeba dokonać ekstrakcji (usunięcia) zęba, a nierzadko konieczne jest usuwanie kamienia nazębnego albo wyleczenie chorego uzębienia. To dlatego, że zęby powinny być odpowiednio przygotowane do korekcji. Ważne, żeby nie przejmować się na zapas, ale podjąć wyzwanie umówienia się na pierwszą wizytę. Potem ortodonta udzieli ci dalszych informacji, jakie badania trzeba wykonać oraz jak będzie wyglądało leczenie.

  Podejmij wyzwanie – wybierz rodzaj leczenia ortodontycznego

  Zanim ortodonta podejmie korekcję twojego uzębienia, czeka cię wybór metody leczenia. Możesz zdecydować się na aparat ortodontyczny lub przezroczyste nakładki na zęby. Aparat ortodontyczny stały posiada kilka wariantów wykonania – są takie z metalowymi zamkami, ceramicznymi oraz kryształowymi. Możesz też zastosować aparat Incognito, którego zamki są umieszczone po wewnętrznej stronie zębów. Istnieje również aparat ortodontyczny ruchomy, który polecany jest w szczególności dzieciom oraz młodzieży. Nakładki na zęby są natomiast wyjątkowo komfortowym i nowoczesnym sposobem na leczenie ortodontyczne. W Smile Design Clinic posiadamy w swoim asortymencie nakładki na zęby typu Clear Aligner, Invisalign oraz Orthocaps.

  Zmaksymalizuj przyspieszenie korekcji uzębienia

  Tradycyjne leczenie ortodontyczne może być długotrwałe. Warto więc zadbać o zastosowanie najnowszych technik, żeby zmaksymalizować postępy w leczeniu. Jedną z metod, którą stosujemy w Smile Design Clinic jest piezochirurgia, czyli delikatne nacięcie kości szczęki, sprzyjające przesuwaniu się zębów we właściwe miejsce. Kolejnym, innowacyjnym środkiem, służącym do intensyfikacji przemieszczania się zębów, jest także system AcceleDent, który skraca leczenie ortodontyczne nawet o pięćdziesiąt procent! Działanie urządzenia polega na lekkiej wibracji uzębienia, dzięki czemu możesz liczyć na szybsze efekty. Zarówno piezochirurgia, jak i aparat AcceleDent pozwolą ci osiągnąć cel w znacznie krótszym czasie! Ortodonta w razie potrzeby udzieli ci szczegółowych informacji na ich temat.

  Konsekwentnie realizuj założony cel

  Pamiętaj, że bardzo ważna w osiągnięciu założonego celu jest żelazna konsekwencja. W przeciwnym wypadku na rezultaty trzeba będzie dłużej poczekać. Istotne jest też przestrzeganie zaleceń, jakie przedstawi ci ortodonta. Każdy przypadek korekcji zębów jest nieco inny, dlatego dobrze skrupulatnie wykonywać założony plan leczenia. Ortodonta ze Smile Design Clinic poprowadzi cię przez cały proces leczenia tak, że efekty z pewnością będą satysfakcjonujące!

   Ortodoncja w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:
  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • aparat na zeby - cennik

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.