Stomatolog - szybkie leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Idealna pora roku na sprzątanie, porządkowanie spraw i rzeczy, sprzyja też nowym wyzwaniom. Wiosna motywuje nas do pokonywania przeszkód i podejmowania konkretnych zadań życiowych z prawdziwym impetem. W tym czasie jesteśmy pobudzeni, a nasze pomysły mają szansę na odważną realizację. Jeśli rozpiera Cię świeża energia, warto ją ukierunkować i wykorzystać do poprawy stanu uzębienia! Nie marnuj drzemiącego potencjału i zacznij działać, a Twoje zęby staną się kolejnym powodem do uśmiechu!

  Ubytki i zniszczenia przednich zębów – co dalej?

  Niestety, zęby czasem się kruszą, a z upływem czasu są coraz bardziej zniszczone. W takich momentach dobrze, żeby skontrolował je stomatolog. Lekarz doradzi, co można zrobić, żeby uzębienie prezentowało się korzystniej. Jeśli niepokoi Cię stan zębów przednich, rewelacyjnym sposobem na ich pozytywną metamorfozę są licówki. To cienkie płytki przyklejone do zębów, które świetnie sprawdzają się w przypadku szpary między nimi, nierówności, a także przebarwień. Innym środkiem na uzupełnienie braków w uzębieniu są korony. Profesjonalnie dobrane wyglądają naturalnie i są bardzo trwałe.

  Doskonałym rozwiązaniem są również implanty, czyli wszczepienie tytanowej śruby, pełniącej funkcję korzenia zęba. Niezależnie od tego, jaki stopień ubytku, braku czy zniszczenia zębów Cię dotyczy, w Smile Design Clinic uzyskasz fachową pomoc w ekspresowym tempie! Posiadamy nowoczesny system CEREC, który umożliwia wykonanie perfekcyjnych uzupełnień protetycznych, takich jak licówki, korony, implanty oraz wypełnień typu onlay, inlay, overlay w ciągu jednej wizyty! Stomatolog może je wykonać w krótkim czasie, bez konieczności pobierania wycisków czy stosowania uzupełnień tymczasowych.

  Nierówności zębów – nowoczesne sposoby korekcji

  Krzywe zęby, nierówności czy wady zgryzu są obecnie korygowane za pomocą takich narzędzi, jak aparat ortodontyczny czy nakładki na zęby. Jeśli więc stomatolog oceni stan Twojego uzębienia, jako wymagający korekcji, warto zastanowić się nad wyborem najlepszego rozwiązania. W dalszym etapie ortodonta może wykonać dla Ciebie wizualizację przyszłego uzębienia i zaproponuje warianty skutecznego leczenia. W zależności od tego, czy wybierzesz tradycyjny aparat ortodontyczny, czy przezroczyste nakładki na zęby, nieco inaczej będzie przebiegał proces korekcji. Szczegółowe informacje zależne są od indywidualnych potrzeb pacjenta.

  O czym należy pamiętać, zanim rozpocznie się leczenie ortodontyczne?

  Zanim rozpoczniesz leczenie ortodontyczne, pamiętaj, że najpierw stomatolog powinien wykonać dokładne usuwanie kamienia nazębnego. Ważne też, żeby wszystkie zęby były zdrowe, a ewentualna próchnica wyleczona. Szalenie istotna jest również motywacja i odpowiednie nastawienie psychiczne, ponieważ proces korekcji uzębienia wymaga cierpliwości. Dlatego dobrze założyć, że na efekty końcowe potrzeba więcej czasu. W Smile Design Clinic ortodonta z pewnością przedstawi Ci szczegółowy plan leczenia wraz z określeniem jego szacowanego zakończenia.

  W drodze do ślicznych zębów – rozjaśnienie

  Jeśli usuwanie kamienia nazębnego masz już za sobą, a stomatolog wyleczył wszystkie ubytki zębów i próchnica Ci już nie zagraża, kolejnym etapem jest wybielanie zębów. Profesjonalne rozjaśnianie można wykonać albo u nas w gabinecie, albo stomatolog może przygotować dla Ciebie specjalny system do samodzielnego stosowania w domu. Przy czym warto zwrócić uwagę na fakt, że wybielanie zębów w Smile Design Clinic lekarz wykonuje podczas jednej wizyty, natomiast domowe rozjaśnianie trwa około dwóch tygodni.

  Stomatologia w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, by dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

   

  Attachment
  • stomatologia estetyczna warszawa2

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.