Nawet do 10% rabatu na leczenie

Nasze zdrowie jest bezcenne i na pewno warto w nie inwestować.  Często mamy świadomość swoich zaniedbań w tym aspekcie, ale pęd dzisiejszego życia kieruje naszą uwagę na wiele innych spraw, którym niezwłocznie się poświęcamy, a plany zdrowotne odkładamy w czasie. Dla naszych obecnych i nowych pacjentów przygotowaliśmy promocję – 49 zł za konsultację implantoprotetyczną. Na wizytę zapraszają nasi specjaliści z zakresu implantologii i protetyki. Jeśli:

  • rozważasz licówki, aby odmienić swój uśmiech,
  • musisz odbudować ząb za pomocą korony lub mostu,
  • masz braki w uzębieniu i rozważasz implanty,
    konsultacja będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podczas wizyty nasi lekarze przedstawią Ci możliwe rozwiązania odpowiadające Twoim potrzebom. Dodatkowo otrzymasz nawet do 10% rabatu na całe leczenie w naszej klinice.

Promocja obowiązuje dla wszystkich wizyt umówionych do 31.12.2021 r.

Zadzwoń do nas – 22 291 80 80

Poznaj naszychvspecjalistów

white-icon

Umów się na wizytę już teraz!

Nie odkładaj wizyty na później! Szybka i skuteczna diagnoza pozwoli na podjęcie leczenia.

Szybkie uzupełnienia protetyczne CEREC

Protetyka 3D w systemie komputerowym CEREC to nowa jakość w tworzeniu odbudowy protetycznej. Projektowanie cyfrowe w oprogramowaniu CEREC umożliwia wykonanie estetycznych i wytrzymałych uzupełnień ceramicznych, koron oraz licówek w technologii CAD/CAM. Uzupełnienie protetyczne jest projektowane dzięki kamerze 3D CEREC, która skanuje ząb w zaledwie kilka minut, co uwalnia nas od konieczności pobierania wycisków. Wycisk wirtualny wykonywany jest jedynie za pomocą specjalnego skanera wewnątrzustnego. Następnie frezarka znajdująca się w klinice, formuje uzupełnienie dostosowane do potrzeb i upodobań pacjenta. Odbudowa ceramiczna powstaje w ciągu 6-10 minut i może być zacementowana w jamie ustnej pacjenta w trakcie tej samej wizyty.

Opinie o naszej klinice

white-icon

Umów się na wizytę już teraz!

Nie odkładaj wizyty na później! Szybka i skuteczna diagnoza pozwoli na podjęcie leczenia.