Protetyka - Warszawa | Smile Design Clinic Warszawa.

  Zadbany uśmiech to zaleta, która podnosi pewność siebie. Z tego faktu zdają sobie sprawę wszyscy ci, którzy osiągnęli sukces i dążą do perfekcji. Wiedzą o tym również światowej sławy celebryci, korzystający z usług nowoczesnej protetyki i zakładający licówki na zęby. Tego rodzaju innowacyjne rozwiązanie to fenomen współczesnej stomatologii estetycznej, który podbija serca coraz szerszego grona osób, dla których wygląd uzębienia ma znaczenie. Chcesz dołączyć do grupy szczęśliwców o szerokim, białym i zadbanym uśmiechu? Sprawdź, jak to zrobić!

  Co zrobić, gdy zęby nie wyglądają korzystnie?

  Jeśli Twoje zęby nie wyglądają korzystnie, warto zgłosić się stomatologa, który w pierwszej kolejności oceni stan zdrowotny Twojego uzębienia, a następnie podejmie właściwe leczenie. Być może, oprócz wyleczenia ubytków próchniczych, konieczne będzie usunięcie kamienia nazębnego oraz piaskowanie zębów, żeby odzyskać ich kolor. Ponadto, krzywe zęby czy wada zgryzu wymagają leczenia ortodontycznego. Nasi specjaliści ze Smile Design Clinic doradzą Ci w kwestii wyboru najdogodniejszego sposobu korekcji uzębienia. Zdarza się też, że potrzebne jest uzupełnienie protetyczne, takie jak licówki na zęby, implanty zębowe, protezy zębowe czy wypełnienia typu inlay, onlay oraz overlay. Natomiast w przypadku, gdy nie podoba Ci się jedynie kolor Twoich zębów, możesz go rozjaśnić poprzez profesjonalne wybielanie zębów w naszym gabinecie, wykonane pod okiem doświadczonego stomatologa.

  Dla kogo są przeznaczone licówki na zęby?

  Licówki na zęby są przeznaczone dla tych, którzy pragną poprawić wygląd swojego uzębienia, a zwłaszcza zębów przednich. Jeśli więc borykasz się z przebarwieniami, które są oporne na wybielanie, masz szpary między zębami, Twoje zęby są uszkodzone lub nierówne, a leczenie ortodontyczne Cię nie interesuje, z pewnością warto skorzystać z alternatywy założenia licówek na zęby, które skutecznie maskują różnego rodzaju defekty uzębienia.

  Jak poradzić sobie z brakami w uzębieniu?

  Masz braki w uzębieniu i zastanawiasz się, co zrobić z tym defektem? Idealną metodą na pozbycie się tego kłopotu są implanty zębowe. To stabilne rozwiązanie, które pozwoli zapomnieć Ci o problemie na wiele lat. Na implanty zębowe można założyć korony, mosty lub protezy, w zależności od ilości zębów, których brakuje. Utracone zęby nie muszą być powodem Twojego kiepskiego samopoczucia czy zażenowania w kontaktach z innymi ludźmi. Nasi eksperci w błyskawicznym tempie wykonują solidne uzupełnienia protetyczne – w ciągu jednej wizyty.

  Czy protezy zębowe mogą wyglądać naturalnie?

  Oczywiście, że tak! Współczesna protetyka 3D umożliwia projektowanie i wykonanie protez zębowych, które prezentują się bardzo naturalnie. Cały sekret tkwi w wyjątkowej precyzji ich komputerowego wykonania oraz wykorzystania nowoczesnej technologii CEREC.

  Poprawienie wyglądu uśmiechu wymaga jedynie podjęcia decyzji o leczeniu

  Każda zmiana wymaga podjęcia radykalnej decyzji o chęci metamorfozy. W sytuacji, gdy zależy Ci na poprawie wizerunku, wystarczy, że zdecydujesz o przyjściu na konsultacje do naszych specjalistów, a uzyskasz szybką pomoc i realne rozwiązania, które pomogą Ci na nowo uwierzyć w siłę swojego uśmiechu!

  Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje o
  najnowszych rozwiązaniach protetyki, skontaktuj się z warszawską kliniką Smile Design Clinic i umów się na wizytę!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • licówki efekty

  © Smile Design Clinic