Licówki - nowoczesna protetyka | Smile Design Clinic

  Nowy Rok mobilizuje nas do podsumowania rzeczy dokonanych, a także sięgania po te, których nie udało się jeszcze zdobyć. Chcesz rozwinąć skrzydła, ale przeszkadza Ci nieestetyczny wygląd Twoich zębów? Szukasz szybkiego sposobu na nowy, idealny uśmiech? Licówki nieocenienie poprawiają wygląd zębów. Powodują one, że znika brak akceptacji i wstyd, a ich miejsce zajmuje zadowolenie z prezencji uzębienia. Jest to zatem prosty patent na śliczne, białe zęby w błyskawicznym tempie!

  Licówki – co warto wiedzieć

  Zęby to wizytówka człowieka. Zadbane, proste i białe są pomocą w komunikacji z otoczeniem, zwłaszcza w pierwszym momencie. Na tak zwane ‘pierwsze wrażenie’ składa się między innymi prezencja uzębienia. Dlatego tak istotne jest, żeby zadbać o nienaganny wizerunek. Licówki są doskonałym sposobem na poprawę wyglądu zębów w krótkim czasie. A czym one są? To cienkie płatki, przyklejane na powierzchnię zęba. Maskują różne niedoskonałości, takie jak szpary, przebarwienia czy nierówny kształt. W Smile Design Clinic protetyka 3D i system komputerowy CEREC umożliwia stworzenie licówek zaledwie w ciągu jednej wizyty. Stomatolog może wykonać specjalnie dla Ciebie precyzyjnie dobrane licówki pełnoceramiczne, dzięki którym poczujesz się komfortowo w każdej sytuacji!

  Dla kogo polecane są licówki?

  Każdy chce mieć proste i białe zęby, to naturalne. Są jednak szczególne okoliczności, które wymagają od nas wyjątkowej prezencji. To spotkania biznesowe, przemówienia publiczne, występy artystyczne i kontakty towarzyskie z osobami, na których nam zależy. Licówki to ekspresowa pomoc między innymi właśnie dla tych, którzy potrzebują zmienić na lepsze wygląd swoich zębów i od długiego czasu cierpią z powodu braku pewności siebie. W Smile Design Clinic otrzymasz wsparcie w zakresie projektu wizualnego przyszłego uzębienia, a także wykonania licówek, zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami. Stomatolog poinformuje Cię o realnych możliwościach zmiany i przedstawi plan metamorfozy Twojego uśmiechu.

  Licówki – szybki patent na nowy uśmiech

  Nowe, śliczne zęby w jeden dzień – brzmi jak bajka, prawda? A jednak jest to prawda! Współczesna protetyka 3D posługuje się nowoczesnym systemem CEREC. Innowacyjne urządzenie umożliwia wykonanie estetycznych i trwałych uzupełnień, takich jak licówki w technologii CAD/CAM. To oznacza, że odbudowa ceramiczna powstaje bez wycisków w ciągu kilku minut i może być zacementowana w Twojej szczęce podczas jednej wizyty!

  Dlaczego licówki są popularne na całym świecie?

  Licówki są popularne na całym świecie, głównie dlatego, że umożliwiają ogromną przemianę uzębienia w ekspresowym tempie. Solidne wykonywanie uzupełnień cieszy się powodzeniem wśród biznesmenów, polityków, aktorów, muzyków i wszystkich tych, którzy w swojej pracy wykorzystują własny wizerunek.

  Jeśli nie licówki, to co?

  Czasem zdarza się, że licówki nie są najlepszym rozwiązaniem. Nie są na przykład wskazane, jeśli Twoje zęby, które chcesz udoskonalić, były leczone kanałowo. Protetyka 3D oferuje również inne uzupełnienia, takie jak korony czy wypełnienia typu onlay, inlay czy overlay. Doskonałym zabiegiem, który pomaga w uzyskaniu lepszego wyglądu zębów jest również wybielanie. W przypadku, gdy masz braki w uzębieniu, w Smile Design Clinic możemy również zaoferować Ci implanty. Są to niewielkie śruby, które po wszczepieniu w kość szczęki zastępują korzeń zęba, na nich umieszczane są korony, co skutecznie rozwiązuje wstydliwy problem braków zębów.

   Smile Design Clinic – zadzwoń do nas i rozpocznij swoją drogę po piękny, zdrowy uśmiech! Zapraszamy serdecznie!

  Attachment
  • licowk na zeby - warszawa

  © Smile Design Clinic