Licówki - metamorfoza zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  Aktualnie licówki są szalenie modne. Cieszą się ogromną popularnością wśród osób, którym zależy na idealnym wizerunku, jak również tych, które w sferze zawodowej wykorzystują swoją powierzchowność w kontaktach z innymi ludźmi. Aktorzy, prezenterzy telewizyjni, piosenkarze, politycy, sportowcy czy biznesmeni doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak prezencja wpływa na odbiór oraz siłę oddziaływania na otoczenie. Każdy z nas zasługuje na poprawę wizerunku oraz wymarzony uśmiech, czasem trzeba tylko w to uwierzyć i świadomie, krok po kroku realizować swoje pragnienia.

  Dlaczego licówki są tak popularne?

  Protetyka 3D oferuje szereg rozwiązań, które diametralnie zmieniają wygląd. To dlatego często nawet światowej sławy gwiazdy sięgają po tego typu rozwiązania jak licówki. Są one znakomitą metodą na perfekcyjną aparycję, uzyskaną w ekspresowym czasie. Jeśli więc jesteś osobą, której zależy na polepszeniu własnej prezencji, bez konieczności długotrwałego leczenia ortodontycznego, licówki mogą Ci pomóc. Dokładność ich wykonania, a także solidność materiałów, z których są przygotowywane sprawia, że są traktowane jako najskuteczniejsze antidotum na zniszczone, nierówne lub rozsunięte zęby przednie.

  Licówki – prosty sposób na pozbycie się kompleksów

  Masz kompleksy na tle swojego uzębienia? Kiedy patrzysz w lustro wciąż nie możesz zaakceptować wyglądu uśmiechu? W takim razie zdecyduj się na licówki, które odbudują Twoje poczucie własnej wartości i podniosą samoocenę! Tego rodzaju rozwiązanie jest szalenie efektowne, pozwala też spojrzeć na siebie z podziwem oraz pełną akceptacją. Jeśli natomiast masz braki w uzębieniu, warto założyć korony. W Smile Design Clinic wykonujemy też mosty, protezy, wypełnienia inlay/onlay oraz implanty.

  Jak wygląda i jak długo trwa założenie licówki?

  W naszym gabinecie całość procesu związanego z założeniem licówki trwa około 2-3 godzin i odbywa się podczas jednej wizyty, tak samo jak w przypadku innych uzupełnień protetycznych, takich jak korony, mosty, protezy, implanty oraz inlay/onlay. Tak krótki czas perfekcyjnie przygotowanych rozwiązań jest możliwy w Smile Design Clinic za sprawą innowacyjnego systemu CEREC, który pozwala uzyskać niesamowite rezultaty już po zaledwie jednej wizycie. A jak dokładnie wygląda ten zabieg? Otóż, lekarz skanuje najpierw obszar wypełnienia za pomocą specjalnej kamery, a następnie projektowany jest kształt licówki. Potem dobiera się odcień i wielkość materiału, z którego zostanie wykonana za pomocą cyfrowej frezarki. Technologia ta jest bardzo precyzyjna, z dokładnością do 25 mikronów.

  Licówki – dla kogo są przeznaczone?

  Jeśli masz diastemę, czyli szparę między zębami albo Twoje zęby są ukruszone lub przebarwione, licówki pomogą Ci odzyskać dobry nastrój w codziennym życiu. Są przeznaczone właśnie dla tego rodzaju niedoskonałości uzębienia, które wpływają na kiepskie samopoczucie. Licówki niewskazane są natomiast w przypadku zębów leczonych kanałowo, a także u osób, których dotyczy bruksizm, czyli zgrzytanie zębami, ze względu na wysokie ryzyko odklejenia się ich.

  Czy licówki wyglądają naturalnie?

  Dokładność systemu CEREC sprawia, że licówki wyglądają wyjątkowo naturalnie i podkreślają piękno każdego uśmiechu. Protetyka 3D pozwala naszym ekspertom stworzyć fenomenalnie wyglądające uzębienie, które niczym nie odróżnia się od pozostałych, własnych zębów. W Smile Design Clinic zawsze konsultujemy wykonanie wszelkich uzupełnień protetycznych tak, żeby spełniało oczekiwania oraz potrzeby pacjentów.

  Protetyka 3D w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • protetyka 3d

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.