Nakładki na zęby - korekcja zgryzu | Smile Design Clinic

  Osoby, które chcą mieć proste zęby, najczęściej stoją przed trudnym wyborem i zarazem wyzwaniem – jaki aparat ortodontyczny wybrać? Decyzja ta wcale nie jest taka łatwa, zwłaszcza, że na rynku istnieje szeroki wachlarz możliwości. Korekcja zębów kojarzy Ci się wyłącznie z widocznymi, metalowymi elementami, z których składa się aparat ortodontyczny? W takim razie będziesz zaskoczony/a, ponieważ istnieją również w powszechnym użyciu zupełnie inne techniki, takie jak przezroczyste nakładki na zęby! Brzmi magicznie i tajemniczo? To jednak fakt, który nie ma nic wspólnego z czarami, ale z nauką oraz współczesną ortodoncją. Zobacz, co potrafią nowoczesne nakładki na zęby!

  Nakładki na zęby – korekcja wad zgryzu i zębów

  Innowacyjna technologia nakładek ma na celu zwiększenie komfortu leczenia, a także przyspieszenie procesu prostowania zębów. W Smile Design Clinic zapewniamy prowadzenie korekcji wad zgryzu następującymi nakładkami:

  • Invisalign – nakładki na zęby, służące do leczenia skrzywień zębów,
  • Clear Aligner – metoda korygowania wad zgryzu za pomocą alignerów.

  Jeśli chcesz zasięgnąć bliższych informacji, dobrze jest bezpośrednio zapytać specjalisty. Doświadczony ortodonta ze Smile Design Clinic, pomoże Ci w rozwianiu wszelkich wątpliwości.

  Czy nakładki na zęby można zdejmować?

  Tak, nakładki na zęby można zdejmować. Dlatego są tak cenione przez Pacjentów, ponieważ istnieją sporadyczne sytuacje w życiu, takie jak ważne spotkania czy wystąpienia publiczne, w których zdjęcie aparatu dodaje pewności siebie. Ponadto, zdejmowanie aparatu jest możliwe do jedzenia i czyszczenia zębów, dzięki czemu zachowany jest wysoki poziom higieny jamy ustnej. To z kolei korzystnie wpływa na kondycję uzębienia i zapobiega jego niszczeniu.

  Nakładki na zęby – poprawa wyglądu w błyskawicznym tempie

  Co istotne, nakładki na zęby typu Invisalign czy Clear Aligner pozwalają na znaczne przyspieszenie leczenia. To znakomita wiadomość dla wszystkich tych, którym zależy na szybkim efekcie końcowym. Piękny uśmiech w błyskawicznym tempie to widoczne zmiany, zauważalne już po trzech miesiącach. A jak wygląda proces leczenia w praktyce? Otóż, lekarz wydaje zestaw nakładek, średnio co 6-8 tygodni tak, żeby Pacjent mógł zmieniać je samodzielnie co 2 tygodnie, bez konieczności częstych wizyt. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że okres minimalnego noszenia nakładek to 20 godzin dziennie, co przyczynia się do osiągnięcia założonych efektów.

  Czy nakładki na zęby są wygodne w użyciu?

  Nakładki na zęby są wygodne i elastyczne, ponieważ do ich stworzenia wykorzystano delikatne tworzywa sztuczne, bez użycia metalu. Poza tym są lekkie i komfortowe w noszeniu. Ich dodatkową zaletą jest możliwość wyjmowania przed posiłkiem oraz myciem zębów. Ponadto, nakładki na zęby są praktycznie bezbolesne i nie uciskają, ponieważ są dokładnie dopasowane do budowy szczęki Pacjentów. W Smile Design Clinic zapewniamy sprawne prowadzenie leczenia oraz udzielamy szczegółowych informacji, dotyczących nowoczesnego systemu, jakim są nakładki na zęby. Jeśli więc pragniesz odmienić swój uśmiech na lepsze, ten system leczenia z pewnością pozwoli Ci na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów.

  Smile Design Clinic – przyjdź do nas i odmień swój uśmiech. Zapraszamy serdecznie!

  Attachment
  • nakladki ortodontyczne - opinie

  © Smile Design Clinic