Protetyka 3D - korony, implanty | Smile Design Clinic Warszawa

  Z biegiem czasu zęby niszczą się, a ich kondycja słabnie. Czasem zdarzają się też braki w uzębieniu, co bywa powodem obniżonej samooceny. To zupełnie naturalne, dlatego tak istotna jest szybka reakcja i naprawienie sytuacji. Protetyka 3D posiada nowoczesne narzędzia, dzięki którym wstawienie zęba odbywa się w ekspresowym tempie. Warto więc skorzystać z obecnych możliwości i nie odkładać wizyty u specjalisty. Nic tak nie odmładza, jak doskonale prezentujący się uśmiech!

  Życie jest pełne niespodzianek

  Jeśli twoim problemem są braki w uzębieniu, szpary między zębami, nierówności czy zniszczenia lub niedające się usunąć przebarwienia dobrze podjąć się trudu rozwiązania tego problemu. W klinice Smile Design Clinic protetyka 3D obejmuje nie tylko uzupełnienie brakujących zębów poprzez koronki, mosty czy protezy, lecz także implanty oraz poprawiające prezencję, zwłaszcza przednich zębów, licówki. Nowoczesne rozwiązania w postaci tomografii wiązki stożkowej CBCT pozwalają na niezwykle precyzyjną diagnostykę i szybkie leczenie. Ponadto, posiadamy też system Digital Smile Design, w skrócie DSD, czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu. Narzędzie to umożliwia wizualizację wymarzonego uzębienia, co oznacza, że możesz zobaczyć swoje przyszłe zęby jeszcze przed ich udoskonaleniem.

  Na czym dokładnie polega wizualizacja DSD?

  Digital Smile Design to formuła, która pozwala na stworzenie wizualizacji przyszłego uśmiechu. Przyczynia się do stworzenia planu leczenia i umożliwia sprawniejszą komunikację między pacjentem, a lekarzem. Chcesz dowiedzieć się, jak to dokładnie wygląda? Już wyjaśniamy. Otóż, DSD polega na wykonaniu serii zdjęć oraz filmów twarzy, potem specjalista przeprowadzi z tobą rozmowę na temat oczekiwań wobec przyszłych zębów. Następnie lekarz analizuje sytuację uzębienia oraz mimiki twarzy i posługując się specjalnymi planszami, projektuje nowy uśmiech. Po twojej akceptacji powstaje plan leczenia. DSD jest więc systemem, który znacznie ułatwia pracę naszych specjalistów i przyczynia się do większego zadowolenia pacjentów.

  Jak długo trwa odzyskiwanie młodego uśmiechu?

  Atrakcyjny wygląd uśmiechu można uzyskać w błyskawicznym czasie, to znaczy w ciągu jednej wizyty! Dzieje się to właśnie za sprawą protetyki trójwymiarowej. Licówki, korony, implanty, mosty, protezy, a także wypełnienia typu onlay, inlay, overlay są wykonywane za pomocą innowacyjnego systemu CEREC, pozwalającego na tworzenie solidnych uzupełnień protetycznych, bez konieczności wykonywania tradycyjnych wycisków. Ze Smile Design Clinic nie musisz więc obawiać się długiego okresu oczekiwania. Protetyka 3D zmieniła oblicze leczenia o sto osiemdziesiąt stopni! Teraz możesz w krótkim czasie dokonać metamorfozy uśmiechu i tym samym, z dnia na dzień, spełnić swoje marzenia!

  Jakie możliwości posiada współczesna protetyka?

  Możliwości, jakie aktualnie stwarza protetyka, są ogromne. Na system CEREC składa się skaner oraz cyfrowa frezarka. Lekarz za pomocą sprzętu tworzy komputerowy projekt uzupełnienia protetycznego, a następnie wykonuje je u siebie w gabinecie, dlatego cały proces trwa około kilkudziesięciu minut. Korony, licówki, a także uzupełnienia typu onlay, inlay, overlay, mosty, protezy i implanty są tworzone z wysokojakościowych materiałów, które nie uczulają oraz nie powodują podrażnień, są natomiast bardzo trwałe. Jest to inwestycja na długie lata ze względu na wytrzymałość i precyzyjne wykonanie.

  Protetyka 3D w Smile Design Clinic – zobacz ofertę i umów się wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • inlay onlay overlay - forum

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.