Invisalign - nakładki na zęby | Smile Design Clinic Warszawa

  Nierówne zęby, szpary między nimi lub wada zgryzu powodują, że nie czujesz się komfortowo, uśmiechając się do innych? Niedoskonałości uzębienia przyczyniają się do tego, że unikasz wyrażania pozytywnych emocji? Czas zatem pokazać światu lepszą wersję siebie! Zwróć uwagę, że wysoka samoocena pomaga w kontaktach interpersonalnych i sprawia, że ludzie są dla siebie bardziej życzliwi. Jeśli naprawdę tego chcesz, od tej pory spotkania towarzyskie, imprezy i wystąpienia publiczne nie muszą być dla Ciebie krępujące. Wystarczy, że podejmiesz skuteczne leczenie ortodontyczne. Invisalign to nowoczesne nakładki na zęby, które pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonego uśmiechu i sprawią, że zapomnisz o swoich kompleksach. Poznaj więc więcej informacji na ich temat i rozpocznij walkę o szeroki uśmiech!

  Invisalign – niewidoczne nakładki na zęby drogą do ideału

  Nowoczesne nakładki na zęby Invisalign to interesująca alternatywa wobec rozwiązania, jakim jest tradycyjny aparat ortodontyczny. Są przezroczyste, można je wyjmować i doskonale radzą sobie z korygowaniem uzębienia, niezależnie od wieku. Jeśli więc jesteś osobą dorosłą i planujesz poprawić swoją aparycję, Invisalign z pewnością przypadną Ci do gustu. W delikatny sposób przesuwają zęby tak, żeby pacjent nie odczuwał dyskomfortu podczas całego procesu leczenia. Wykonane są z zastrzeżonego materiału SmartTrack, a plan korekcji dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb osoby leczonej.

  Szybkie efekty leczenia z Invisalign

  Leczenie ortodontyczne z zastosowaniem nakładek na zęby Invisalign przebiega w szybkim tempie, przy jednoczesnym, łagodnym sposobie działania. Ważna jest jednak konsekwencja noszenia ich przez 22 godziny na dobę oraz regularne wizyty, to znaczy co 6-8 tygodni w naszym gabinecie Smile Design Clinic, w celu kontroli przebiegu leczenia oraz wydania nowych nakładek. Po zakończeniu procesu korekcji uzębienia, ortodonta wykona dla Ciebie aparat retencyjny, którego zadaniem będzie podtrzymanie rezultatu nowego ułożenia zębów.

  Invisalign – zdrowe zęby i wysoki komfort noszenia

  Korekcja uzębienia za pomocą Invisalign jest bezpieczna dla zdrowia zębów, pozwala na dokładne czyszczenie jamy ustnej po każdym posiłku, co z kolei przyczynia się do zapobiegania powstawania próchnicy. Ponadto, przezroczyste nakładki na zęby to niezwykle komfortowe rozwiązanie, ponieważ są praktycznie niezauważalne w codziennym noszeniu. W razie potrzeby, na ważne spotkania, przemówienia czy wystąpienia można je zdjąć, co bez wątpienia działa na ich korzyść. Invisalign nie powodują silnych nacisków, a ich oddziaływanie na zęby jest delikatne, dzięki czemu korekcja uzębienia jest praktycznie bezbolesna. Co istotne, przy zmianie raz w tygodniu nakładek na kolejne, można przyspieszyć leczenie ortodontyczne nawet o pięćdziesiąt procent!

  Jakie są inne rodzaje korekcji uzębienia?

  W Smile Design Clinic mamy kilka rodzajów metod leczenia ortodontycznego. Oprócz Invisalign stosujemy również analogiczne do nich nakładki na zęby Orthocaps, a także Clear Aligner. Funkcję korekcji uzębienia może również pełnić aparat ortodontyczny z zamkami metalowymi, porcelanowymi albo kryształowymi. Rewelacyjnym środkiem na proste zęby jest też aparat lingwalny Incognito, który przymocowuje się do wewnętrznej strony uzębienia, co czyni go niewidocznym dla innych przez cały okres leczenia. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki sposób korekcji byłby najbardziej odpowiedni, skonsultuj to z naszym lekarzem. Ortodonta pomoże Ci w doborze perfekcyjnej metody nowoczesnej korekcji Twojego uśmiechu!

  Ortodoncja w Smile Design Clinic – sprawdź ofertę i umów się na wizytę. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • nakladki na zeby - opinie
  • ortodonta - warszawa

  © Smile Design Clinic