Implanty - Warszawa - niskie ceny! | Smile Design Clinic.

  Czy istnieje patent na dobry humor? Nie zawsze. Są takie sytuacje w życiu, które odbierają nam ochotę do uśmiechu, na przykład wtedy, kiedy mamy kłopoty. Ale któż ich nie ma? Prędzej czy później wszyscy mamy trudniejsze momenty. Jeśli więc stresują Cię braki w uzębieniu, a Twoim zębom daleko do ideału i wprawia Cię to w zakłopotanie, rozpocznij dążenie do nowego wizerunku. Najwyższa pora na zmianę i początek odbudowy ubytków zębowych! Wbrew pozorom niewiele potrzeba, żeby odzyskać pewność siebie i doskonałe samopoczucie. Z nami osiągniesz ten cel i wreszcie przestaniesz bać się uśmiechać!

  Zaakceptuj siebie i walcz o lepsze jutro!

  Braki w uzębieniu to nie koniec świata! Naprawdę, są większe problemy. Tego rodzaju trudności pomożemy Ci pokonać w krótkim czasie i bezboleśnie. Kluczem do szczęścia jest akceptacja siebie, wtedy dopiero człowiek otwiera się na nowe doświadczenia i wyzwania. Chcesz poprawić swój wygląd i odważnie zdobyć wszystko, o czym marzysz? Doskonałym pomysłem są implanty – skontaktuj się z naszym specjalistą i podaruj sobie lepszą przyszłość!

  Daj się poznać innym od swojej pozytywnej strony

  Każdy z nas ma zalety i wady. Nie ma ludzi idealnych. Sztuka bycia spełnionym polega na skupianiu się na rzeczach dobrych. Patrz więc na siebie w przychylny sposób i daj się poznać innym od tej jasnej strony. Zobaczysz, że Twoja samoocena wzrośnie, a relacje z innymi ludźmi nabiorą wartości. Naprawa braków w uzębieniu, niezależnie od tego czy to tylko jeden ząb, czy więcej, z pewnością przyczyni się do poprawy Twojego samopoczucia i sprawi Ci wiele radości. W Smile Design Clinic wykonujemy błyskawicznie odbudowy protetyczne na implantach, korony zębowe, mosty, protezy zębowe, a także wypełnienia typu inlay, onlay i overlay.

  Jak zyskać pewność siebie w kontaktach z innymi?

  Luki w uzębieniu przyczyniają się do wycofania społecznego. Nic nie dzieje się przypadkiem. Jeśli więc zależy Ci na otwartych kontaktach z otoczeniem, dobrze zadbać o uzupełnienie braków w jak najkrótszym czasie. Nasi specjaliści doradzą Ci w kwestii odbudowy protetycznej zębów, a także jej solidnym osadzeniu na implantach. Korony zębowe, mosty i protezy zębowe wykonujemy w ciągu jednej wizyty, dzięki zastosowaniu komputerowego systemu CEREC. Umożliwia on ekspresową realizację dowolnej odbudowy protetycznej, bez konieczności pobierania tradycyjnego wycisku, zastosowania uzupełnień tymczasowych, a także długiego okresu oczekiwania. Cały proces projektowania i wykonania nowego uzębienia odbywa się w ciągu 2-3 godzin.

  Licówki na zęby – w czym pomagają?

  Przebarwione i zniszczone uzębienie nie zawsze kwalifikuje się do usunięcia. Mimo to, wygląd tego rodzaju niedoskonałości nie pozwala na swobodny uśmiech. W takim przypadku fenomenalnym rozwiązaniem są licówki na zęby. Te cienkie płytki, przyklejane zazwyczaj do przednich zębów, mają za zadanie również zamaskowanie defektów, takich jak nierówności, przerwy czy nieestetyczny kształt.

  Smile Design Clinic w Warszawie – zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • braki w uzębieniu - leczenie

  © Smile Design Clinic