Stomatologia estetyczna | Smile Design Clinic, Warszawa

  Twoje zęby wyglądają na zdrowe, jednak masz wrażenie, że nie robisz dla nich wystarczająco dużo i nie musisz przyglądać się z bliska, żeby widzieć, że czegoś im brakuje? Co prawda, nikt Ci tego nie powiedział, ale gdy zaczynasz porównywać się z innymi, zdajesz sobie sprawę, że nie jest to Twój wymarzony uśmiech i można coś w nim poprawić. Twoim oczekiwaniom mogą sprostać tylko nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej!

  Co ma do zaoferowania współczesna stomatologia estetyczna?

  Stomatologia estetyczna to zabiegi, które mają na celu zapewnienie Ci pięknego uśmiechu poprzez wyeliminowanie lub poprawienie wszelkich niedoskonałości. Jednak ten dział stomatologii to nie tylko efekt wizualny. Skaling, czyli zabieg usuwania kamienia nazębnego,  jest niezbędny dla utrzymania prawidłowej higieny, gdyż zapobiega chorobom zębów i przyzębia, takim jak próchnica czy paradontoza. Skaling powinien iść w parze z piaskowaniem, czyli oczyszczaniem zębów z osadów i przebarwień oraz polerowaniem.

  Moje zęby nie są białe!

  Jeśli mimo stosowania wybielających past do zębów kolor Twoich zębów ciągle pozostawia wiele do życzenia, rozwiązaniem dającym efekty może być skorzystanie z usługi wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym. Oferujemy wybielanie nakładkowe preparatem Nite White. Polega na tym, że na podstawie wycisków pobranych od Pacjenta, tworzymy indywidualnie dopasowane nakładki. Otrzymujesz je wraz z preparatem i aplikujesz sam, nakładając codziennie na kilka godzin przez 2 tygodnie. Musisz pamiętać, aby nie spożywać przez ten okres produktów, które mogłyby zabarwić zęby.

  Kolejnym sposobem, dostępnym w naszej klinice, jest wybielanie żelem Opalescence. Zaletą tego rozwiązania jest czas – zabieg trwa zaledwie 10-15 minut. Efekt jest natychmiastowy i długotrwały.

  Kształt do poprawy

  Nieprawidłowy kształt zęba może wpłynąć na wygląd całego uśmiechu. Spokojnie, nie jest to sytuacja bez wyjścia. Kolejną metodą, która skutecznie odmieni Twój uśmiech i ukryje wszelkie znaczące nierówności jest nałożenie licówek. To płytki ceramiczne, tworzone na podstawie pobranego wycisku protetycznego, indywidualnie dla każdego Pacjenta. Licówki nakładane są na zewnętrzną stronę zębów. Zakrywają wadę i idealnie dopasowują się do pozostałych zębów. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze, są w stanie zamaskować braki w uzębieniu, ukryć przebarwienia, dać efekt wybielenia, a nawet wyprostowania zębów.

  Zęby powinny być odpowiednio przygotowane do nałożenia licówek. W pierwszej kolejności, jeśli to konieczne, musisz poddać się leczeniu zębów oraz zabiegowi usunięcia kamienia nazębnego (skaling).

  Uzupełnienia braków

  Istnieją także rozwiązania takich sytuacji, jak uszkodzenie zęba (np. złamanie) lub jego całkowity brak. W przypadku, gdy ząb jest wybrakowany, rozwiązaniem będzie wstawienie korony, czyli uzupełnienia protetycznego, która nie tylko odbuduje, lecz także wzmocni ząb. Możesz zdecydować się na tradycyjne implanty lub mosty mocowane do istniejących już zębów, którymi można zastąpić kilka zębów na raz.

  Wypełnienia typu inlay, onlay, czyli wkłady koronowe, to nowoczesne wypełnienia odwzorowujące anatomiczny kształt zębów. Uzupełnienie tworzone jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe.

  Zdrowe, piękne zęby mogą zagwarantować Ci pewność siebie i atrakcyjny wygląd, a przez to sukces w relacjach towarzyskich. Skorzystaj z naszych usług i pozbądź się ograniczeń.

  Stomatologia estetyczna w Smile Design Clinic – zapoznaj się z naszą ofertą, zadzwoń i umów się na wizytę!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • stomatologia estetyczna

  © Smile Design Clinic