Wybielanie zębów metodą Nite White w Smile Design Clinic.

  Wybielanie zębów to obecnie najczęściej wykonywany zabieg stomatologii estetycznej. Nic w tym dziwnego, idealny uśmiech to marzenie każdego! Śnieżnobiałe zęby kojarzą nam się z idealnymi gwiazdami Hollywood, które każdy z nas uwielbia i podziwia. Piękny uśmiech przyciąga wzrok i świadczy o zdrowiu i higienie jego właściciela. Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym może być wykonywane na wiele sposobów, jednak największą popularnością cieszy się preparat wybielający  Nite White.

  Czym jest preparat wybielający Nite White?

  Nite White to tak naprawdę amerykańska marka stomatologiczna produkująca specjalne preparaty wybielające o tej samej nazwie. Produkty te przeznaczone są do profesjonalnego, nakładkowego wybielania zębów, które, chociaż przeprowadzane w zaciszu własnego mieszkania, musi być kontrolowane przez lekarza dentystę. Klasyczny preparat Nite White to idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi zębami. Produkt świetnie usuwa nawet poważne przebarwienia, a także rozjaśnia zęby “szare” oraz odbarwione poprzez przyjmowanie tetracykliny.

  Jak działa preparat wybielający Nite White?

  Składnikiem wybielającym zawartym w preparacie Nite White jest karbamid, czyli czynnik aktywny, który podczas kontaktu z powierzchnią zębów przyłącza się do podwójnych wiązań węglowych, rozdzielając je. To właśnie te wiązania odpowiedzialne są większość przebarwień, które pojawiają się na naszych zębach. Zwykle do wybielania zębów używa się jednej z dwóch substancji: nadtlenku karbamidu lub nadtlenku wodoru. Główna różnica między tymi składnikami to całkowity czas rozpadu. Nadtlenek wodoru rozpada się szybciej (całkowity czas ok. 60 min),  jednak może być szkodliwy dla wrażliwych zębów. Nadtlenek karbamidu w pierwszej kolejności rozpada się na nadtlenek wodoru oraz mocznik, cały ten proces może trwać nawet do 6 godzin, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie zawartości tej substancji w preparatach wybielających oraz wydłużenie terapii, co zapewnia bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom komfortu.

  Technologia ACP- wybielaj i pielęgnuj!

  Preparat Nite White wzbogacony został w amorficzny fosforan wapnia (ACP), który wzmacnia powłokę zębów, odbudowując ich szkliwo. Dodatkowo składnik ten zmniejsza nadwrażliwość, przywraca zębom połysk oraz chroni powierzchnię zębów przed ponownym powstawaniem przebarwień.

  Jak wygląda profesjonalne wybielanie zębów preparatem Nite White?

  Nite White to produkt przeznaczony do wybielania zębów metodą nakładkową. To nowoczesny i wygodny sposób wybielania, który zakłada przeprowadzenie całego zabiegu samodzielnie w domu oraz regularną kontrolę stomatologiczną.

  Przebieg wybielania można podzielić na kilka etapów:

  1. Podczas pierwszej wizyty stomatologicznej, dentysta pobierze od ciebie wycisk zębów. Na jego podstawie, tworzy później  indywidualnie dopasowane nakładki. W trakcie tej wizyty, lekarz dobierze także idealny dla ciebie preparat wybielający.
  2. Drugi etap to rozmowa informacyjna, podczas której lekarz poinformuje cię, w jaki sposób stosować preparat.
  3. Cały proces wybielania przebiega w zaciszu domowym. Ważne jest jednak, aby co jakiś czas odbywały się wizyty kontrolne.
  4. Samo wybielanie polega na noszeniu na zębach  nakładek wypełnionych preparatem Nite White przez kilka godzin dziennie.
  5. Proces nie trwa zwykle dłużej niż dwa tygodnie, w tym czasie zaleca się przestrzeganie tzw. “białej diety”.

  Nite White to profesjonalny, wielozadaniowy preparat, który w szybki i wygodny sposób przywrócić ci piękny uśmiech!

   Smile Design Clinic – tu wykonasz profesjonalne wybielanie zębów  Nite White. Zapisz się na wizytę już dziś!

   

  Attachment
  • nite white - opinie efekty

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.