Leczenie ortodontyczne | Smile Design Clinic Warszawa

Leczenie wad zgryzu i prostowanie zębów to specjalność Smile Design Clinic. Nasi ortodonci kładą szczególny nacisk nie tylko na skuteczność leczenia, ale także na jego szybkość i komfort. Dzięki temu, Pacjenci mogą w maksymalnie krótkim czasie cieszyć się prostymi, równymi zębami. W terapii stosujemy zarówno tradycyjne aparaty stałe, jak i innowacyjne nakładki ortodontyczne. Metoda leczenia jest zawsze dopasowana do potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów.

 

Leczenie ortodontyczne w Smile Design Clinic

Celem leczenia ortodontycznego jest zdrowy, prawidłowy zgryz, proste zęby oraz harmonijne rysy twarzy. Aby osiągnąć ten cel, zapewniamy Pacjentom różnorodne sposoby leczenia, w tym:

  • Nakładki ortodontyczne – są przezroczyste i wygodne, umożliwiają skuteczne oraz bardzo dyskretne korygowanie wad zgryzu. W Smile Design Clinic używamy innowacyjnych nakładek Invisalign i Clear Aligner, które pomogły odzyskać piękny uśmiech milionom Pacjentów na całym świecie. Nakładki są wygodne, nie powodują uczuleń i można je zdejmować przed posiłkiem czy przed ważnym spotkaniem. Efekty nakładowego prostowania zębów są równie satysfakcjonujące jak w przypadku tradycyjnego leczenia.
  • Aparaty stałe – sprawdzona metoda prostowania zębów, nawet w przypadku bardzo zaawansowanych wad. Nowoczesne aparaty kryształowe i porcelanowe, z których korzystają nasi Pacjenci są estetyczne i przez to dyskretne. Dzięki współpracy Pacjenta i ortodonty, tradycyjne leczenie przebiega sprawnie i daje spektakularne rezultaty.
  • Aparaty lingwalne Incognito – mocowane po wewnętrznej ścianie zębów, dlatego są całkowicie niewidoczne. Są perfekcyjnie dopasowane do kształtu zębów, co sprawia że leczenie jest wygodne i nie powoduje żadnych niedogodności. Aparaty Incognito to obecnie jedna z najbardziej innowacyjnych i komfortowych metod leczenia ortodontycznego.

Przebieg leczenia w naszej klinice

W Smile Design Clinic cenimy sobie wygodę i czas Pacjentów, dlatego proponujemy im efektywne i dyskretne metody korekcji zębów. Szczegóły leczenia nakładowego można zobaczyć na filmie.

odstep

 


Nasze sposoby na szybkie leczenie

W Smile Design Clinic doskonale wiemy, że Pacjentom zależy na możliwie szybkim pozbyciu się wad zgryzu. W tym celu proponujemy nowoczesne rozwiązania, które skracają czas prostowania zębów do minimum. Są to:

  • Piezocision – zabieg dekortykacji zęba, który polega na nacięciu falami ultradźwiękowymi wyrostków zębodołowych w kości szczęk. W efekcie  zęby przesuwają nawet do 4 razy szybciej, a leczenie ortodontyczne trwa krócej. Zabieg zaledwie 20 minut i jest bezbolesny.
  • Acceledent – system, który wspiera przebieg leczenia ortodontycznego u osób noszących aparaty stałe oraz nakładki. Urządzenie wywołuje  bezbolesne mikrowibracje, które przyspieszają przemieszczanie zębów o nawet 38% –  50%. Aparatu Acceledent można używać w domu, w podróży, a nawet w pracy. Wystarczy 20 minut dziennie, by odnotować świetne rezultaty.


Metamorfozy naszych Pacjentów

m


Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice! 

22 291 80 80

© Smile Design Clinic