Protetyka - szybkie leczenie | Smile Design Clinic Warszawa

  Chcesz poprawić wygląd swojego uśmiechu? Doskwiera Ci niepewność z powodu brakującego lub zniszczonego uzębienia? W takim razie ucieszy Cię wiadomość, że protetyka stomatologiczna ma nowoczesne metody na odbudowę zęba w krótkim czasie. Jeśli borykasz się z tego rodzaju problemem, warto zgłosić się do specjalisty i niezwłocznie go rozwiązać. Niezależnie od tego, jak długo nosisz się z zamiarem uzupełnienia brakującego uzębienia, nigdy nie jest za późno na radykalną zmianę wizerunku! Innowacyjne sposoby leczenia protetycznego służą nie tylko do uzupełnień braków, lecz także poprawy kształtu oraz koloru zębów.

  Protetyka – profesjonalna odbudowa zęba

  Możliwości technologii wykorzystywanych aktualnie w protetyce stomatologicznej pozwalają na tworzenie ,,od ręki” praktycznie wszystkich rodzajów uzupełnień uzębienia. Odbudowa zęba w nowoczesnym systemie CEREC, który stosujemy na co dzień w Smile Design Clinic, odbywa się w ciągu zaledwie jednej wizyty! Tego rodzaju sprzęt pozwala na stworzenie w błyskawicznym tempie solidnie wykonanych uzupełnień, takich jak korony pełnoceramiczne, implanty zębowe, licówki na zęby, mosty, protezy zębowe, a także wypełnienia typu inlay, onlay oraz overlay.

  Uzupełnienie protetyczne – dla kogo jest przeznaczone?

  Jeśli chodzi o protetykę, Warszawa jest jednym z głównych miejsc w Polsce, gdzie światowe nowinki technologiczne docierają i są stosowane w praktyce lekarskiej najszybciej. Wspomniany system CEREC umożliwia ekspresowe wykonanie licówek na zęby, które są przeznaczone dla osób, które chciałyby poprawić wygląd uzębienia w kwestii jego kształtu, koloru czy likwidacji szpary między zębami. W Smile Design Clinic można też uzupełnić uzębienie za pomocą korony pełnoceramicznej, porcelanowej na złocie, metalu lub implancie. Tego rodzaju rozwiązanie jest doskonałe w sytuacji braku części lub całego zęba. Natomiast w przypadku braku więcej niż jednego zęba, nasi eksperci w krótkim czasie przygotowują mosty oraz protezy zębowe. Stabilną i sprawdzoną metodą na uzupełnienie brakującego uzębienia są natomiast implanty zębowe. Te tytanowe śruby, które zastępują korzeń zęba, są przeznaczone dla osób dorosłych. O szczegółowe informacje odnośnie procedury ich zakładania, a także przeciwwskazań, warto zapytać lekarza.

  Jak działa system CEREC? 

  System CEREC (z ang. Chairside Economical Restoration of Esthetic Ceramics) to narzędzie, które wykorzystuje technologię CAD/CAM do zaprojektowania i wyprodukowania uzupełnienia protetycznego zęba, bez konieczności pobierania jego fizycznego wycisku. Tego rodzaju udogodnienie możliwe jest za sprawą kamery wewnątrzustnej, która skanuje uzębienie tak, aby można było je zobaczyć na ekranie monitora. Zaakceptowane przez lekarza i pacjenta dane przesyłane są do frezarki, która z ceramicznego bloczka wycina dowolną odbudowę zęba. Proces leczenia trwa około godzinę, jest to więc wyjątkowo szybka metoda na profesjonalną rekonstrukcję uzębienia.

  Naturalne efekty stosowania innowacyjnych narzędzi protetyki 

  W Smile Design Clinic możesz liczyć na perfekcyjne wykonanie uzupełnienia protetycznego, bez długiego okresu oczekiwania czy konieczności noszenia odbudowy tymczasowej. Efekt końcowy, w postaci naturalnych zębów oraz szczery uśmiech pacjenta, dzięki spektakularnej zmianie na lepsze jest głównym celem całego procesu leczenia.

  Protetyka w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

   

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • protetyka stomatologiczna - warszawa

  © Smile Design Clinic