Nowoczesna stomatologia | Smile Design Clinic Warszawa

  Dojrzała miłość do siebie pobudza w nas chęć metamorfozy wyglądu twarzy i uzębienia. Jeśli więc marzysz o idealnych, prostych zębach, stomatologia i ortodoncja skutecznie doprowadzą Cię do spełnienia tego pragnienia. W Smile Design Clinic nie tylko leczymy ubytki próchnicowe, lecz także przeprowadzamy bezbolesne leczenie kanałowe, posiadamy nowoczesne narzędzia korekcji uzębienia, a także uzupełnień protetycznych, takich jak licówki, korony, mosty, protezy czy implanty. Odwiedzając nasz gabinet, otrzymasz kompleksowe wsparcie w zakresie leczenia oraz znacznego polepszenia prezencji uśmiechu w krótkim czasie!

  Miłość Ci wszystko wybaczy

  Twoje zęby są zniszczone, a leczenie kanałowe nie przyniosło skutku i czeka Cię usunięcie uzębienia? Nie przejmuj się tym! Tak się czasem zdarza, nie zawsze stomatologia zachowawcza wystarcza w budowaniu fenomenalnego wizerunku zębów. Czasem po prostu trzeba sięgnąć po inne środki, jakie oferuje na przykład protetyka 3D. Braki w uzębieniu mogą zastąpić korony, mosty, protezy oraz implanty. Natomiast w przypadku nieestetycznych, popękanych czy ukruszonych zębów przednich, warto sięgnąć po licówki, które doskonale maskują tego rodzaju problemy. W Smile Design Clinic wszystkie uzupełnienia protetyczne wykonujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta, a zadowolenie z wyglądu uśmiechu jest dla nas priorytetem.

  Do zakochania jeden krok

  Zastanawiasz się, co zrobić, żeby Twój uśmiech naprawdę robił pozytywne wrażenie na innych? W tym wypadku sprawdzają się sposoby, jakie posiada stomatologia estetyczna, czyli usuwanie kamienia nazębnego, piaskowanie, fluoryzacja oraz wybielanie zębów. Jeśli natomiast przeszkadza Ci wada zgryzu, szpary między zębami albo stłoczone uzębienie, skuteczne rozwiązania oferuje współczesna ortodoncja. Do wyboru jest aparat ortodontyczny w różnych odmianach – z zamkami metalowymi, porcelanowymi oraz kryształowymi, a także aparat lingwalny, czyli z zamkami umieszczonymi na językowej powierzchni zębów oraz przezroczyste nakładki na zęby typu Orthocaps, Clear Aligner czy Invisalign.

  Uśmiech pełen szczęścia

  Zadowolenie z siebie wynika między innymi z satysfakcji, jaką odczuwamy doskonaląc się oraz osiągając cele, dotyczące zarówno życia osobistego, jak i zawodowego. Piękne zęby mają również ogromny wpływ na nasze samopoczucie i rozwój osobisty, dlatego warto zadbać o ich nienaganną prezencję. Jeśli masz naturalnie proste uzębienie, czasem wystarczy wykonać kilka zabiegów, jakie oferuje stomatologia zachowawcza i estetyczna. W przypadku wady zgryzu czy nierówności dobrze rozpocząć odpowiednie leczenie i nosić aparat ortodontyczny lub nakładki na zęby. Natomiast niedoskonałości czy braki w uzębieniu warto uzupełnić poprzez licówki, korony, mosty, protezy, a także implanty.

   

  Protetyka 3D w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • dobry stomatolog - warszawa

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.