Protetyka - Warszawa | Smile Design Clinic Warszawa

  Współczesna protetyka początku XXI wieku posiada niezwykle pomocne i nowoczesne narzędzie, jakim jest system CEREC. Ten innowacyjny sprzęt CAD/CAM umożliwia stworzenie dowolnej odbudowy ceramicznej w ciągu jednej wizyty. To rozwiązanie, które pozwala na precyzyjne i kontrolowane przez lekarza skanowanie uzębienia, komputerowe zaprojektowanie, a także wykonanie wysokiej jakości uzupełnienia w błyskawicznym tempie. Ogromną zaletą urządzenia jest nie tylko jego dokładność czy solidne wykonanie odbudowy, lecz także fakt, że całość procedury trwa zaledwie kilkadziesiąt minut! Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Przeczytaj artykuł!

  Protetyka 3D – osiągnięcie, które zmienia jakość leczenia

  Postęp naukowy w dziedzinie protetyki pozwolił na stworzenie systemu CEREC, który jest prawdziwym przełomem w technologii stosowanej w leczeniu. Dzięki niemu możesz wykonać w krótkim czasie korony pełnoceramiczne, licówki na zęby, mosty, protezy zębowe, uzupełnienia typu inlay, onlay, overlay, a także implanty zębowe. Innowacyjne narzędzie CEREC jest niezwykłą pomocą w sytuacji, gdy zmagasz się z problemem braków w uzębieniu lub jego zniszczeń.

  Na czym polega leczenie z zastosowaniem systemu CEREC?

  Leczenie z zastosowaniem systemu CEREC polega na zeskanowaniu uzębienia kamerą wewnątrzustną, w celu uzyskania wirtualnego wycisku. Tego rodzaju nowoczesny wycisk odwzorowuje relacje między zębami, a także tkankami miękkimi w bardzo dokładny sposób, dzięki czemu lekarz otrzymuje komputerową rejestrację obrazu zeskanowanych zębów. W dalszej kolejności specjalista posługujący się innowacyjnym oprogramowaniem opracowuje wirtualny projekt odbudowy protetycznej. Potem lekarz dobiera odpowiednie odcienie i wielkości kostki porcelanowej potrzebne do stworzenia odbudowy protetycznej. Następnie kostka ta zostaje umieszczona w cyfrowej frezarce, która formuje nowe uzębienie, sporządzone w oparciu o wirtualny model. Ostatnią fazą leczenia jest mierzenie i cementowanie rekonstrukcji zębów.

  Dla kogo przeznaczona jest metoda CEREC?

  Metoda CEREC przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy mają braki w uzębieniu. Implanty zębowe i korony na zęby, mosty czy protezy zębowe w tym przypadku są idealnie zaprojektowane, a także ekspresowo oraz rzetelnie wykonane. Ponadto, leczenie zalecane jest również po leczeniu endodontycznym, czyli kanałowym. W tym celu, za pomocą systemu CEREC, przygotowywane są uzupełnienia typu onlay, inlay czy overlay. Poza tym, po rozwiązanie można sięgnąć także wtedy, kiedy uzębienie przednie wymaga ukrycia niedoskonałości typu przebarwienia, nierówności czy szpary – ich wspaniały wygląd uzyskasz dzięki licówkom na zęby. W Smile Design Clinic możesz liczyć na szybkie oraz fachowe wykonanie rekonstrukcji uzębienia, które pozwoli Ci na swobodę, komfort i zadowolenie z prezencji zębów.

  Idealne uzębienie dzięki nowoczesnej protetyce 3D

  Dzięki systemowi CEREC odzyskasz pewność siebie już po jednej wizycie w naszym gabinecie. Nie warto odkładać tego na później ani się wahać! Protetyka 3D pomoże Ci uporać się z problemami związanymi z brakami w uzębieniu, a także poprawić estetykę zębów w solidny i nowoczesny sposób!

  Protetyka 3D w Smile Design Clinic – poznaj naszą ofertę zabiegów i olśnij innych swoim nowym uśmiechem. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej:

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

   

  Attachment
  • nowoczesna-protetyka-3d-sdc-warszawa

  © Smile Design Clinic