Odbudowa zęba | Smile Design Clinic | Warszawa

  Zdajemy sobie sprawę, jaką przykrość możesz odczuwać przez braki w uzębieniu. Dbanie o siebie straciło dla Ciebie sens, nie mówiąc już o patrzeniu w lustro. Twoja pewność siebie również gdzieś uciekła, z roześmianej osoby stałeś się człowiekiem, którego krępuje rozmowa z ludźmi. Wiesz, że wcale nie musi tak być? Nasi specjaliści z ogromną satysfakcją wielu osobom przywrócili piękny uśmiech. Dzięki odpowiedniej terapii odbudowy zęba, braki w uzębieniu nie stanowią dla nas problemu. Poznaj sposoby na odbudowę zęba!

  Nowy wymiar protetyki

  Protetyka jest działem stomatologii, który zajmuje się odtwarzaniem naturalnego uśmiechu po utracie zębów lub ich uszkodzeniu. Pomaga pacjentom, którzy wskutek np. wypadku, urazu mechanicznego, leczenia kanałowego cierpią na braki lub częściowe ubytki w uzębieniu. Obecnie w protetyce możesz korzystać z wielu nowoczesnych rozwiązań. Czołowe miejsce zajmuje Protetyka 3D, która wykorzystuje system komputerowy CEREC.

  Na czym polega system CEREC?

  CEREC jest oprogramowaniem, które w cyfrowy sposób zaprojektuje dla Ciebie perfekcyjne wypełnienie protetyczne. Kamera 3D CEREC w kilka minut zeskanuje Twój ząb, dzięki czemu otrzymasz jego wycisk komputerowy. Następnie specjalna frezarka uformuje wypełnienie idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, i to w zaledwie chwilę. Dzięki nowemu rozwiązaniu w protetyce jakim jest system CEREC, w trakcie jednej wizyty masz możliwość skanu zęba, wykonania uzupełnienia protetycznego i jego zamocowania.

  Zalety protetyki 3D

  Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz cieszyć się takimi korzyściami jak:

  • bezpieczeństwo i komfort w trakcie zabiegu,
  • wizualizacja efektów,
  • trwałość rezultatów,
  • perfekcyjne dopasowanie do Twoich potrzeb,
  • naturalny efekt końcowy,
  • maksymalne przyspieszenie czasu trwania zabiegu.

  Sposoby odbudowy zęba

  Rodzaje i przyczyny braków w uzębieniu są przeróżne, dlatego masz szeroki wybór uzupełnień protetycznych. Wspólnie ze swoim stomatologiem wybierzecie dopasowany do Ciebie sposób odbudowy zęba.

  Wypełnienia pośrednie

  • inlay, onlay, overlay – pod tymi ładnymi nazwami kryje się wypełnienie pośrednie, różnią się między sobą obszarem zęba, jaki pokrywają; inlay uzupełni Ci braki w powierzchni żującej oraz stokach guzków, onlay pokryje również ich szczyty, a overlay dodatkowo powierzchnie językowe, przedsionkowe, styczne;

  Korony zębów

  • endokorony ceramiczne – w efektywny sposób uzupełni Twój ząb np. po leczeniu kanałowym, przy maksymalnym wykorzystaniu naturalnych tkanek;
  • korony pełnoceramiczne – dadzą Ci najwyższy stopień zadowolenia ze względów estetycznych, użycie koron sprawdzi się szczególnie, jeżeli masz ubytki w przednich zębach; doskonale dopasowują się zarówno kształtem i kolorem do Twoich zębów, dzięki czemu dają wyjątkowo naturalny efekt, masz wrażenie, jakbyś nigdy nie miał żadnych braków w uzębieniu;

  Licówki

  • użycie licówek jest bardzo łatwą metodą na piękny uśmiech, którą z powodzeniem wykorzystuje stomatologia estetyczna, licówki świetnie komponują się z Twoim uzębieniem nie powodując żadnej różnicy, odznaczają się wysokim komfortem użytkowania, o czym świadczy wielu zadowolonych użytkowników. Jest to uzupełnienie w postaci płytki pełnoceramicznej, którą stomatolog zamocuje Ci z przodu zębów. Licówki nie tylko maskują braki w uzębieniu, ale również zakrywają przebarwienia.

  Jeżeli zastanawiasz się nad odbudową zęba, to nasi specjaliści z chęcią Ci w tym pomogą, dobierając metodę najlepszą dla Twoich potrzeb. Braki w uzębieniu nie muszą już stanowić dla Ciebie problemu. Przyjdź na konsultację do Smile Design Clinic w Warszawie.

  Attachment
  • Odbudowa zeba w Smile Design Clinic

  © SMILE DESIGN CLINIC sp. z o.o.