DSD - projektowanie uśmiechu | Smile Design Clinic Warszawa

  Energetyczny czas zabaw, zarówno tych mniejszych, jak i większych, organizowanych przez hotele, restauracje czy dyskoteki, sprzyja planowaniu poprawy wizerunku. Każdy, niezależnie od wieku, pragnie wyglądać atrakcyjnie i młodo – zwłaszcza w tym okresie. Zęby w dużej mierze odpowiadają na atrakcyjny wygląd. Dlatego warto wykorzystać karnawał, aby uzyskać efekt perfekcyjnego uśmiechu za pomocą nowoczesnej metody DSD!

  DSD, czyli Digital Smile Design – na czym polega ta metoda?

  DSD to skrót od pełnej, angielskiej nazwy Digital Smile Design, która oznacza po polsku cyfrowe projektowanie uśmiechu. Metoda ta polega na wykonaniu serii zdjęć i filmów twarzy oraz zębów, a także wykorzystaniu ich do stworzenia wizualizacji nowego, skorygowanego uśmiechu. Dzięki temu systemowi lekarz może zaprezentować Pacjentowi końcowe efekty leczenia przed jego rozpoczęciem. DSD to sposób na sprawdzenie jak mogą wyglądać Twoje zęby po korekcji. Jeśli więc Twoim marzeniem jest mieć śliczne, proste zęby, a zastanawiasz się na jakie rezultaty możesz liczyć, cyfrowe projektowanie uśmiechu z pewnością mile Cię zaskoczy! Jak podkreślają nasi specjaliści ze Smile Design Clinic, którzy posiadają ogromne doświadczenie w wykorzystywaniu metody DSD, dzięki tej technice Pacjenci mogą sprawdzić czy proponowany projekt spełnia ich oczekiwania, a także mogą go modyfikować, zgodnie z własnymi preferencjami.

  W jaki sposób DSD pomaga w stworzeniu planu leczenia?

  Cyfrowe projektowanie uśmiechu to nie tylko wizualizacja nowego, wymarzonego uzębienia. To także pomoc w stworzeniu planu leczenia. DSD jest bowiem narzędziem dla naszych lekarzy, które wykorzystujemy do dobrania dokładnych parametrów dla takich wypełnień jak korony czy licówki. W przypadku korekcji zgryzu z użyciem aparatu na zęby, komputerowa symulacja jest również solidnym wsparciem dla ortodonty, którego dalszym zadaniem będzie jak najszybsze i maksymalnie precyzyjne prostowanie uzębienia. W Smile Design Clinic wykorzystujemy DSD również do sprawnej komunikacji z Pacjentami tak, żeby sprostać ich oczekiwaniom i dawać im upragnione, rzetelne rezultaty w jak najkrótszym czasie.

  DSD – genialne rozwiązanie na szybką wizualizację mistrzowskiego uśmiechu

  Digital Smile Design to innowacyjny sposób na błyskawiczny, wirtualny projekt idealnego uzębienia. Został stworzony przez brazylijskiego dentystę Christiana Coachmana z myślą o Pacjentach i ich maksymalnym komforcie zarówno przed, w trakcie, jak i po leczeniu. W przeszłości bowiem często zdarzały się sytuacje, że osoby leczone nie były w pełni zadowolone z efektów końcowych. Dlatego właśnie komputerowa wizualizacja jest tak pozytywnie przyjmowana przez Pacjentów na całym świecie. Nasi eksperci ze Smile Design Clinic są przekonani, że profesjonalizm tej techniki, a także doświadczenie lekarzy pomogą każdemu kto marzy o wspaniałym, naturalnie wyglądającym uśmiechu.

  Dlaczego warto posłużyć się DSD?

  Warto posłużyć się metodą DSD, ponieważ jest to nie tylko prezentacja przyszłego uśmiechu, ale również droga do ustalenia najlepszego planu leczenia. Wspólnie z lekarzem możesz przedyskutować, co będzie bardziej korzystne: korony czy licówki, a także jaki aparat na zęby najlepiej wybrać. System DSD polecany jest dla wszystkich tych, którym zależy na pięknych, równych zębach. Do cyfrowego projektowania uśmiechu zapraszamy każdego, kto chce zobaczyć jak mogą wyglądać przyszłe zęby, w lepszym wydaniu!

  Smile Design Clinic – w naszej klinice pomożemy Ci osiągnąć uśmiech marzeń! Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę!

  tel. 22 291 80 80 
  tel. 22 291 80 81

   

   

  Attachment
  • wizualizacja usmiechu DSD

  © Smile Design Clinic