Cerec, system do odbudowy zęba - Smile Design Clinic

  Wyobraź sobie, że podczas JEDNEJ wizyty stomatologicznej pozbywasz się wszelkich ubytków i opuszczasz gabinet dentysty z nowym, pięknym uzębieniem. To marzenie może się spełnić dzięki technologii CEREC. Jest to innowacyjny system, stosowany przez najlepsze kliniki stomatologiczne na świecie! Umożliwia wykonanie pełnoceramicznych uzupełnień protetycznych, które wyróżnia najwyższa wytrzymałość i estetyka. Urządzenie jest dostępne również w naszej klinice! 

  CEREC – urządzenie o wieloletniej tradycji

  System CEREC jest owocem pracy najlepszych specjalistów w branży. Został opracowany na Uniwersytecie w Zurychu i jest z powodzeniem stosowany przez praktykujących lekarzy stomatologów od 1985 roku, czyli już od prawie 35 lat! Obecnie systemu CEREC używają lekarze stomatolodzy w około 25 tysiącach gabinetów stomatologicznych w ponad 50 krajach na świecie. Od 1985 roku ok. 8 milionów Pacjentów wyleczono stosując system CEREC. Wykonano i zacementowano u nich ponad 20 milionów odbudów ceramicznych. Ta imponująca liczba to dowód na to, że system CEREC naprawdę się sprawdza. Długoletnie badania kliniczne wykazują, że wytrzymałość odbudów CEREC jest równoważna z odbudowami ze złota! A nawet w indywidualnych przypadkach prace wykonane systemem CEREC przewyższają jakością uzupełnienia wykonywane ze złota. To bardzo ważne, biorąc pod uwagę, że korony pod podbudowie ze złota były przez lata uważane za najbardziej trwałe odbudowy zębów.  W systemie CEREC można wykonać wszystkie uzupełnienia ceramiczne typu inlay, onlay, korony częściowe, korony całkowite oraz licówki.

  CEREC Ab

   


   Dlaczego Pacjenci uwielbiają system CEREC?

  ⇒ Stomatolog nie pobiera od Ciebie tradycyjnych wycisków!

  Kamera CEREC 3D do pewnego stopnia zastępuje stomatologa, skanując spreparowany ząb w kilka sekund. Nie ma konieczności pobierania wycisków sylikonowych, co jest niezbyt przyjemnym doświadczeniem.

  ⇒ Nie musisz nosić zębów tymczasowych!

  Odbudowy ceramiczne są budowane z litych bloczków ceramicznych w zaledwie kilka minut. Są one natychmiast gotowe do zacementowania w jamie ustnej. Eliminuje to konieczność stosowania uzupełnień tymczasowych. W praktyce oznacza to, że dzięki CEREC, nie musisz już czekać na swoją odbudowę przez kilka lub nawet kilkanaście dni!

  ⇒ Wszystko na jednej wizycie!

  Odbudowy wykonane systemem CEREC mogą być natychmiast zacementowane w jamie ustnej, dlatego liczba wizyt potrzebnych do ich wykonania została ograniczona zaledwie do… jednej! Cechą wyróżniającą te odbudowy jest ich długoletnia trwałość.


  Nowy uśmiech z CEREC – KROK PO KROKU

  1. Przed rozpoczęciem leczenia poinformujemy Cię o zaletach odbudów wykonanych systemem CEREC i o przebiegu procedury. Jeśli zajdzie taka konieczność, lekarz usunie zniszczone tkanki zęba lub wadliwe wypełnienia amalgamatowe, a następnie  pobierze wirtualny wycisk uzębienia za pomocą kamery CEREC. Wykonanie skanu trwa tylko kilka sekund!
  2. Na podstawie danych, zostanie utworzony projekt odbudowy protetycznej dopasowanej do Twoich potrzeb. Zobaczysz ją na monitorze konsoli projektowej.
  3. Specjalna frezarka systemu CEREC wykona Twoją odbudowę z bloczka ceramicznego. Trwa to około 11 minut!
  4. Stomatolog na tej samej wizycie zacementuje odbudowę w Twojej jamie ustnej. I gotowe!


  Zobacz jak wygląda leczenie z systemem CEREC w Smile Design Clinic!


  odstep

  Czy CEREC to rozwiązanie dla Ciebie?

  Jeżeli zastanawiasz się czy potrzebujesz systemu CEREC, spróbuj odpowiedzieć na tych kilka pytań:

  • Czy potrzebujesz uzupełnień, które będą wyglądać naturalnie, tak jak własne zęby?
  • Czy chciałbyś wyeliminować wyciski i uzupełnienia tymczasowe?
  • Czy preferujesz bezmetalowe, biokompatybilne materiały?
  • Czy chcesz, aby Twoja odbudowa była precyzyjnie dopasowana do kształtu uzębienia?
  • Czy wolisz uniknąć wielokrotnych wizyt u stomatologa związanych z procedurą tworzenia i cementowania tradycyjnych uzupełnień?
  • Czy chcesz mieć mocne, wytrzymałe odbudowy, które będą Ci służyć przez długie lata?

  Jeśli przynajmniej na połowę pytań, odpowiedziałeś/aś twierdząco, to oznacza że system CEREC na pewno jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. W naszej klinice możesz wykonać uzupełnienie protetyczne na jednej wizycie – bez wycisków, bez metalu, bez uzupełnień tymczasowych. Piękny, zdrowy uśmiech jest na wyciągnięcie ręki!

  Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice! 

  22 291 80 80

  Attachment
  • System Cerec - cena
  • STOMATOLOG WARSZAWA
  • etapy leczenia cerec
  • etapy leczenia cerec
  • CEREC Ab
  • CEREC A
  • CEREC B
  • system CADCAM

  © Smile Design Clinic