Wybielanie zębów | Smile Design Clinic Warszawa

  To wspaniałe, że współczesna ortodoncja posiada nowoczesne narzędzia, które pozwalają uzyskać doskonały wygląd uśmiechu nawet wtedy, kiedy natura nie obdarzyła nas idealnym uzębieniem. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, które służą poprawie wizerunku zębów? Przeczytaj poniższe wskazówki!

  Najpierw profesjonalne czyszczenie uzębienia

  Osad i kamień nazębny to nie tylko nieestetyczny mankament urody, lecz także zagrożenie rozwojem bakterii, które powodują próchnicę zębów oraz choroby przyzębia, takie jak paradontoza. Poprawę wyglądu uśmiechu warto więc zacząć od usuwania kamienia nazębnego, a także piaskowania i lakierowania zębów. W Smile Design Clinic te zabiegi wykonujemy w pakiecie, podczas jednej wizyty. Skaling, piaskowanie zębów, polerowanie i lakierowanie doskonale usuną żółty nalot i przebarwienia, dzięki czemu Twój uśmiech będzie olśniewający, a uzębienie zdrowe.

  Potem leczenie stomatologiczne

  Po dokładnym oczyszczeniu uzębienia dobrze skontrolować u stomatologa stan zębów i w razie potrzeby wyleczyć ubytki. Próchnica zębów w początkowej fazie może być zlikwidowana bez borowania metodą Icon lub w przypadku zaawansowanej postaci choroby, poprzez zastosowanie wypełnienia materiałem światłoutwardzalnym. Pamiętaj, że regularne wizyty kontrolne u lekarza, to znaczy przynajmniej raz na pół roku, ustrzegą Cię przed niemiłymi niespodziankami i pozwolą cieszyć się rewelacyjnym zdrowiem oraz prezencją zębów. Odwiedzaj więc lekarza systematycznie!

  Następnie korekcja ortodontyczna lub uzupełnienia protetyczne

  Liczne przykłady gwiazd filmu, muzyki, sportu i biznesu świadczą o tym, że nawet najbardziej krzywe zęby czy szpecące wady zgryzu dają się wyleczyć, niezależnie od wieku. Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu perfekcyjnego uśmiechu, zgłoś się do ortodonty i sprawdź, w jaki sposób możesz pomóc w spełnieniu swoich marzeń o pięknych zębach. Czasem wystarczy noszenie aparatu na zęby lub nakładek typu Clear Aligner. Zdarza się również tak, że braki uzębienia wymagają uzupełnień protetycznych. W takim wypadku świetnie sprawdzają się implanty zębów, a także założenie koron, mostów lub protez zębowych. W Smile Design Clinic tego rodzaju zabiegi wykonujemy precyzyjnie, bezboleśnie i szybko. Możesz więc liczyć na ekspresową pomoc w tym zakresie z naszej strony.

  Na końcu dokładne wybielanie zębów

  Ostatnim krokiem do uzyskania fenomenalnego uśmiechu jest wybielanie zębów. Chociaż istnieje szereg metod do wybielania zębów w domu, warto wykonać je pod okiem specjalisty, który dobierze rodzaj rozjaśniania do kondycji uzębienia. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny dla szkliwa, a także przynosi satysfakcjonujące rezultaty. Stomatolog może wykonać wybielanie zębów w gabinecie. Odbywa się to poprzez nałożenie specjalnego żelu na kilkanaście minut. Zabieg jest jednorazowy i nie wymaga powtórzeń, wystarcza na 12-24 miesiące. Istnieje również możliwość samodzielnego wybielania zębów, po otrzymaniu od naszych specjalistów przygotowanych na wymiar nakładek na zęby wraz z żelem wybielającym. Wystarczy stosować go kilka godzin dziennie lub na noc przez dwa tygodnie. Efektem końcowym fachowego wybielania zębów jest w obu przypadkach bezpieczne rozjaśnienie uzębienia nawet o 5-6 tonów!

  Stomatologia estetyczna i Ortodoncja w Smile Design Clinic – Twoje uzębienie wymaga korekty ortodontycznej lub czyszczenia? Interesuje Cię profesjonalne wybielanie zębów? Skontaktuj się z naszą kliniką i zapisz się na wizytę u ortodonty oraz stomatologa! Zapraszamy serdecznie!

  tel. 22 291 80 80
  tel. 22 291 80 81

  Attachment
  • ortodoncja warszawa

  © Smile Design Clinic